تاریخ درج خبر : 1394/02/02
کد خبر : ۴۷۱۳۶۷
+ تغییر اندازه نوشته -

گرجی زاده: شش شهر کهگیلویه و بویراحمد کانون پرورش فکری کودکان ندارند

مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان کهگیلویه و بویراحمد گفت: شش شهر این استان فاقد مراکز کانون پرورش فکری هستند.

عیسی گرجی زاده پیش از ظهر سه شنبه در نشستی با خبرنگاران افزود: این شهرها چرام، قلعه رئیسی، دیشموک، سوق، سرفاریاب و چاروسا هستند که از داشتن اماکن فرهنگی ویژه گروه سنی کودک و نوجوان محرومند.

وی بیان کرد: ایجاد این مراکز در جهت بسترسازی برای رشد و شکوفایی استعدادهای این گروه سنی ضروری است.

گرجی زاده با بیان اینکه با ایجاد این مراکز شاهد کاهش آسیبهای اجتماعی و فرهنگی خواهیم بود، اظهار داشت: ایجاد این زیرساختها بستر مناسبی برای رشد و پرورش فکری و معنوی کودکان و نوجوانان فراهم می کند.

وی بر همکاری شهرداریها در همکاری در احداث و راه اندازی این مراکز تاکید کرد و گفت: با راه اندازی این مراکز فرهنگی و هنری ، کودکان و نوجوانان شهرها ازفعالیتهای کانون پرورش فکری بهره مند خواهند شد.

مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان کهگیلویه و بویراحمد از همکاری شهرداری شهر سوق در واگذاری زمین برای ساخت مرکز کانون پرورش فکری در این شهر خبرداد و افزود: این شهرداری ۷۰۰ متر زمین در این رابطه اهدا کرده است.

گرجی زاده گفت: باحمایت ها و مساعدت های مسئولین استانی و شهرستانی، در آینده ای نزدیک شاهد ساخت و راه اندازی این مرکز خواهیم بود.

وی عنوان کرد: شهر سوق با جمعیت ۱۰ هزار نفر، از شهرستانهای فاقد مرکز فرهنگی هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان بوده است.

منبع: مهر

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • محمد گفت:

    پاتاوه. مارگون لوداب باجمعیت هدف مطلوب وکافی هم کانون پرورش فکری ندارد اقای گرجی چراهمه اش یک طرفه تشریف می برید انصاف ووجدان هم خوب است.برشماومسولان استان فرض است که اقدامات موثرانجام دهید.

  • محمد گفت:

    ازکارامدی وتوانمندی وپیگیری مسولین استان ونمایندگانه که ماازنظرشاخص های فرهنگی ازجمله کانون پرورش فکری عقبیم.

پربازديد