تاریخ درج خبر : 1394/02/02
کد خبر : ۴۷۱۴۰۱
+ تغییر اندازه نوشته -

آغاز به کار نمایشگاه هفته سلامت در یاسوج/ تصاویر

با حضور معاون سیاسی و امنیتی استاندار، رئیس دانشگاه علوم پزشکی، اعضای هیات رئیسه دانشگاه علوم پزشکی و جمعی از مسئولین استانی نمایشگاه هفته سلامت در یاسوج افتتاح شد.

IMG-20150421-WA0019

رئیس دانشگاه علوم پزشکی یاسوج در این مراسم با بیان اینکه شعار جهانی هفته سلامت” ایمنی غذا؛ از مزرعه تا سفره” است، گفت: هفته سلامت از یکم تا هفتم اردیبهشت برگزار می شود.

وی اظهار داشت: در این نمایشگاه دانشگاه علوم پزشکی، معاونت‌های مختلف این دانشگاه، سازمان جهاد کشاورزی، اداره‌کل دامپزشکی، کانون پرورش فکری جوانان و برخی از رسانه‌های استان در غرفه‌های جداگانه حاضر شده‌اند.

دکتر چمن به شعار روزهای هفته سلامت اشاره و تصریح کرد: از اول تا هفتم اردیبهشت، به ترتیب به‌نام‌های «سلامت و ارتقای ایمنی غذا»، «سلامت و سبک زندگی ایرانی- اسلامی»، «عدالت در سلامت و ارتقای خدمات بهداشتی»، «سلامت، آموزش همگانی و خودمراقبتی»، «سلامت و مشارکت‌های اجتماعی»، «سلامت و ارتقای ایمنی غذا» و «اقتصاد سلامت و توسعه سرمایه گذاری» نامگذاری شده است.

گفتنی است در این نمایشگاه علاوه بر تشریح دستاوردهای نهادهای مختلف در حوزه سلامت، مراجعه کنندگان می‌توانند به صورت رایگان از خدماتی ازجمله مشاوره‌ی تغذیه و انجام تست سلامت روان، اندازه‌گیری قد، وزن، فشارخون و قند خون، آموزش‌های ایمنی و کمک‌های اولیه و نیز کارگاه نقاشی و هنر، بهره مند شوند.

نمایشگاه هفته سلامت، از یکم تا هفتم اردیبهشت‌ماه در محل پارکینگ مرکز شهر یاسوج، در دو شیفت زمانی صبح و عصر برگزار می‌شود.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد