تاریخ درج خبر : 1394/02/04
کد خبر : ۴۷۱۴۵۷
+ تغییر اندازه نوشته -

برنامه های سفر دو روزه نوبخت به کهگیلویه وبویراحمد

مدیرکل روابط عمومی استاندار کهگیلویه وبویراحمد برنامه های سفر دو روزه (سوم و چهارم اردیبهشت امسال) دکتر محمدباقر نوبخت معاون رییس جمهور و رییس سازمان مدیریت وبرنامه ریزی کشور به این استان را تشریح کرد.

۸۱۵۸۱۸۳۴-۶۴۰۶۲۶۴

محمد رضا باقرزداده زمان ورود معاون رییس جمهور به این استان را ساعت ۱۴و ۳۰ دقیقه امروز پنجشنبه در فرودگاه گچساران اعلام کرد.

وی بیان کرد: دکتر نوبخت به همراه استاندار و مجمع نمایندگان استان پس از استقبال و بازدید کوتاهی از بافت فرسوده گچساران بلافاصله عازم یاسوج خواهد شد.

باقرزاده اظهار کرد: معاون رییس جمهور در یکی از مهمترین برنامه های کاری خود و از ساعت ۱۷ امروز در شورای برنامه ریزی و اشتغال کهگیلویه وبویراحمد شرکت خواهد کرد.

وی گفت: نوبخت بعد از نشست شورای برنامه ریزی استان و از ساعت ۲۰و ۴۰ دقیقه امشب تا ۲۱و ۳۰ دقیقه در شبکه استانی دنا مرکز استان حضور خواهد یافت.

باقرزاده با اشاره به مهمترین برنامه های روز دوم(جمعه) معاون رییس جمهور به کهگیلویه وبویراحمد نیز گفت: نخستین برنامه کاری دکتر نوبخت در ساعت هشت صبح فردا و دیدار با نماینده ولی فقیه در استان و نماینده مردم استان در مجلس خبرگان رهبری آغاز خواهد شد.

مدیرکل روابط عمومی استاندار کهگیلویه وبویراحمد گفت: نوبخت پس از دیدار با نماینده ولی فقیه با حضور درگلزار شهدای گمنام یاسوج به ساحت مقدس این شهدا ادای احترام خواهد کرد.

وی تصریح کرد: نوبخت همچنین از ساعت هشت و ۳۰ دقیقه صبح جمعه از چند طرح عمرانی از جمله پارک جنگلی ،بیمارستان ۲۷۰ تختخوابی ، ساختمان جدید استانداری، مجتمع فرهنگی و هنری و پل چهارم بشار یاسوج بازدید خواهد کرد.

وی افتتاح طرح حاشیه شهرها را از دیگر برنامه های نوبخت در شهر یاسوج اعلام کرد و افزود: وی از ساعت ۱۱ روز جمعه (فردا) در آخرین برنامه کاری خود نیز با سفر به شهر توریستی سی سخت از منطقه حفاظت شده و پارک ملی دنا بازدید خواهد داشت.

پارک ملی و منطقه حفاظت شده دنا با ۸۰کیلومتر طول طولانی ترین رشته کوه زاگرس است.

دنا دارای ۴۹ قله با ارتفاع بالاتر از ۴۰۰۰ متر است.

بیش از ۱۴۹ گونه جانوری تاکنون در این منطقه شناسایی شده است.

منبع: ایرنا

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد