تاریخ درج خبر : 1394/02/05
کد خبر : ۴۷۱۸۶۸
+ تغییر اندازه نوشته -

بزرگواری: کاش بالگرد دقیقه ای هم در دهدشت می نشست

نماینده کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده در مجلس شورای اسلامی گفت: آنچه که استان کهگیلویه و بویراحمد از آن رنج می برد تبعیضات نارواست.

۱۴۷۲۲

علی‌محمد بزرگواری در نشست شورای برنامه‌ریزی استان کهگیلویه و بویراحمد که با حضور نوبخت معاون رئیس جمهور برگزار شد، افزود: آنچه که این استان از ان رنج می برد تبعیضات نارواست که مدیران و مسئولان مرکز کشور باید پاسخگو باشند.

وی بیان کرد: آقای نوبخت از شهر نفتی گچساران و شهر زیبای یاسوج دیدن کرد، کاش در شهر دهدشت هم دقیقه‌ای با بالگرد می‌نشست تا محرومیت های آنجا را هم می‌دید.

نماینده کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: ما در نظام جمهوری اسلامی ایران به سر می‌بریم و تبعیض در نظام اسلامی جایگاهی ندارد مدیران مرکز کشور باید نه تنها از مرکز استان دیدن می کنند و مشکلات انها را از نزدیک می بینند بلکه سایر شهرستانها و مناطق محروم استان را نیز ببینند.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • علی گفت:

    تا تو نمایند ای دیگه ملخ هم به زمین نخواهد نشت.

  • تیمور س گفت:

    اقای بزرگواری ………………………………………………… تاکی به خود ومردم خیانت کنیم؟ یاسوج مرکز استان است. بر اثر بی لیاقتی و نداشتن مدیریت دهدشت رابه ویرانه تبدیل کردیم و هر فردی که کمترین توانایی را داشت به راحتی از دست دادیم و خود وسرمایه اش را روانه یاسوج وشیراز واصفهان و….. کردیم. شمایی که فقط در فکر اعمال قدرت در شهر مح وم وبیچاره دهدشت هستید پس وعده ان چماق لریتان چه شد؟کو پیگیری شما برای نگاه ویژه به منطقه محروم دهدشت که مثلا الکی داد میزدید؟با این ای کاش گفتن وارزو کردن که هری کوپتر به دهدشت بیاید عرضه خودتان را برای نمایندگی نشان دادید. این ارزو باعث تحقیر مردم شریف دهدشت میشود. جواب بدهید ایا امدن اقای نوبخت به استان پیگیری ودرخواست شما بوده یا نمایندگانی که با تدبیر وحرف منطقی ایشان را به اینجا کشاندند؟ تعداد معدودی از مردم درس مقدس حوزوی را خوانده اند . اما تعداد بسیار زیادی از اموزه های دینی اگاهی دارند وپای منبر وسخنرانیهای علما و روحانیون یاد گرفته اند وبه ان عمل میکنند. یکی از ساده کترین درسهای اسلام به ما این است که هرکس لیاقت خدمت بیشتر به مردم رادارد باید سکان هدایت ومدیریت به او سپرده شود واگر بنده نوعی بدانم فرد یا افراد دیگری بهتر از بنده کار را بلد هستند و خدمت میکنند بر من واجب است که کار را به انها بسپارم. لذا از اقایان دکتر تاجگردون و حاج زارع میخواهم که استعفا داده و سکان هدایت استان را بدست جناب حاج اقا بزرگواری بسپارند تا با ایکاش کفتن استان را اباد نمایند.

پربازديد