تاریخ درج خبر : 1394/02/05
کد خبر : ۴۷۲۰۰۱
+ تغییر اندازه نوشته -

تاکید بر تقویت ظرفیت‌های فرهنگی و هنری استان

مدیرکل فرهنگ و ارشاد کهگیلویه و بویراحمد گفت: ضروری است که ظرفیت‌های فرهنگی و هنری این استان تقویت شود.

به گزارش سایت استان به نقل از روابط عمومی فرهنگ و ارشاد اسلامی گچساران ، رضا دهبانی‌پور در جلسه برنامه‌ریزی تقویم فرهنگی و هنری سال ۹۴ کهگیلویه و بویراحمد که با حضور معاونان وی، روسای ادارات فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان‌ها و روسای انجمن‌های فرهنگی و هنری استان به میزبانی گچساران برگزار شد با اشاره به نام‌گذاری شعار سال از سوی رهبر معظم انقلاب با عنوان «دولت و ملت، همدلی و هم‌زبانی»، اظهار داشت: امیدواریم شعار امسال در شعار و در بیان نماند بلکه آن را عملی کنیم.

Untitled

وی با اشاره به اینکه نام‌گذاری شعار سال از سوی رهبر معظم انقلاب بسیار هوشمندانه و آگاهانه بوده است، افزود: جامعه به همدلی و هم‌زبانی و همکاری بین دولت و ملت نیاز دارد.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه و بویراحمد با تأکید بر اینکه محور برنامه‌ها و فعالیت‌ها باید اساس نظام جمهوری اسلامی و منافع ملی و مصالح مردم باشد، گفت: برگزاری این جلسات می‌تواند به اجرای هر چه بهتر و با کیفیت‌تر برنامه‌های فرهنگی و هنری در سطح استان کمک کند.

دهبانی‌پور با بیان اینکه هر کدام از مناطق استان کهگیلویه و بویراحمد از استعدادها و ظرفیت‌های بسیاری برخوردار هستند، عنوان کرد: ظرفیت‌های فرهنگی و هنری این استان باید تقویت شود.

وی با تأکید بر اینکه نباید نگاه بی‌عدالتی در شهرستان‌های استان کهگیلویه و بویراحمد وجود داشته باشد، تصریح کرد: همه نگاه‌ها نباید به مرکز استان باشد.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد کهگیلویه و بویراحمد به فعالیت انجمن‌های فرهنگی و هنری این استان اشاره کرد و افزود: تقویت این انجمن‌ها در دستور کار قرار گرفته و این انجمن‌ها باید فعال‌تر شوند.

دهبانی‌پور از راه‌اندازی انجمن‌های فرهنگی و هنری جدید در کهگیلویه و بویراحمد خبر داد و گفت: انجمن‌های فرهنگی و هنری در این استان با نگاه جدید به فعالیت خود ادامه دهند.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد