تاریخ درج خبر : 1394/02/07
کد خبر : ۴۷۳۰۲۴
+ تغییر اندازه نوشته -

تغییر نام ورزشگاه شهید فتاحی یاسوج تصمیم چه کسانی است؟

مدیرکل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد گفت: انتخاب نام ورزشگاه آزادی یاسوج توسط وزارت ورزش و جوانان و شرکت توسعه و تجهیز اماکن ورزشی کشور انجام شد.

۱۳۹۳۰۹۲۵۱۱۴۶۵۰۸۷۵۴۳۰۴۲۶۳

جهانبخش ایزدپور اظهار داشت: اداره کل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد در تغییر نام ورزشگاه ۱۵ هزار نفری شهید فتاحی یاسوج به ورزشگاه آزادی هیچ نقشی نداشته است.
وی با اشاره به اینکه ورزشگاه ۱۵ هزار نفری یاسوج در سال ۸۶ با نام شهید فتاحی کلنگ‌زنی شد، عنوان کرد: وزارت ورزش و جوانان و شرکت توسعه و تجهیز اماکن ورزشی کشور انجام شد.
ایزدپور با اشاره به اینکه ورزشگاه ۱۵ هزار نفری یاسوج با نام آزادی روز هشتم اردیبهشت ماه با حضور معاون اول رئیس جمهور افتتاح می‌شود، ابراز کرد: بعد از افتتاحیه این ورزشگاه شورای تامین و استاندار کهگیلویه و بویراحمد می‌توانند طی درخواستی به اداره کل ورزش و جوانان استان خواهان تغییر نام ورزشگاه آزادی یاسوج به شهید فتاحی شوند.
وی عنوان کرد: اداره ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد نیز مکاتبه انجام شده استاندار و شورای تامین را به وزارت ورزش و جوانان و شرکت توسعه و تجهیز اماکن ورزشی کشور جهت تصمیم گیری ارجاع می‌دهد.
به گزارش تسنیم، تغییر نام ورزشگاه ۱۵ هزار نفری شهید فتاحی یاسوج به‌نام آزادی واکنش‌های مختلفی از جمله امام جمعه یاسوج، اقشار مختلف مردمی، خانواده شهدا و برخی مسئولان استانی را به همراه داشته است.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد