تاریخ درج خبر : 1394/02/07
کد خبر : ۴۷۳۰۶۴
+ تغییر اندازه نوشته -

تخصیص ۱۰۰ درصدی اعتبار برای ساخت فاز نخست بزرگترین تالار مرکزی کشور

معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور از تخصیص ۷۰ میلیارد ریالی برای تکمیل فاز نخست بزرگترین تالار مرکزی کشور در یاسوج خبر داد.

به گزارش سایت استان به نقل از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان، دکتر محمدباقر نوبخت، معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور ظهر امروز به همراه استاندار کهگیلویه و بویراحمد، معاونین استاندار، نماینده بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی از روند ساخت و ساز بزرگترین تالار مرکزی کشور بازدید کردند.

ershad

مسعود معمار، مدیر طرح های عمرانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در این بازدید گزارشی ار روند ساخت و ساز این پروژه به رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور و هیئت همراه ارائه کرد.
معمار افزود: این پروژه از سال ۸۷ آغاز شده و مطالبات پیمانکار حدود ۶۰ میلیارد ریال است که سال گذشته بیش از ۳۰ میلیارد ریال اعتبار در نظر گرفته شد.
وی از نیاز ۷۰ میلیارد ریالی برای ساخت پروژه تالار مرکزی یاسوج سخن به میان آورد و اظهار داشت: این پروژه با ۲۳ هزار متر زیربنا دارای سالن های تئاتر، پلاتو، آموزشی و موسیقی است.
مدیر طرح های عمرانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی کار در این پروژه را نیازمند هزینه های بالایی دانست و افزود: اعتبارات وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برای پروژه های مختلف محدود بوده و در این زمینه نیازمند حمایت های بیشتر دولت هستیم.
معمار با بیان این که تلاش شده با توجه به اعتبار محدود پروژه تالار بزرگ کشور در دو پارت کار شود، بیان داشت: فاز اول سالن اصلی تئاتر به همراه فضای مشترک، گالری و پلاتو و بخش دیگر تالار موسیقی به همراه متعلقات آن است.
دکتر محمدباقر نوبخت، معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور هم در این بازدید کوتاه از تلاش دولت برای اتمام این پروژه خبر داد و افزود: تلاش می کنیم که تخصیص ۱۰۰ درصدی اعتبار ۷۰ میلیون ریالی امسال این پروژه تامین شود.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • غریبه گفت:

  والا این آقای مدیر کل ارشاد همه جا میره جز ارشاد.هر وقت لازمه در اداره حضور داشته باشه در جلساتی حضور دارن که نه الان لزوم داره که باشن نه در اصل حوزه ی ریاستشون تاثیری داره.
  لطفن یکی به گوششون برسونن که ای داااااااد تشریف بیارین اداره ی ارشاد ببینیمتون.اومدیم خودتون رو ببینیم همش توی جلسات شورا و ادارات و افتتاح و تقدیر و خیر مقدم هستید.
  نه اینکه لزوم حضور ایشان را بنده و امثال من تعیین کنند ولی حداقل برای شروع،رسیدگی به اداره ای که در آن به ریاست منسوب شدن در اولویته تا شرکت در مراسم تخصیص بودجه ای در جایی…
  ریاست های جدید لطفن یاد بگیرید که سیستم شرکت در فاتحه خوانی های قومی و قبیله ای و تعارفی بسیار متمایز است از شرکت در…
  در اداره بمانید حداقل کارمندان شما رو ببینند.
  تغغیر در سیستم انجمن سینمای جوان مهمتر از شرکت در جلسات شورا نیست آیا؟!

پربازديد