تاریخ درج خبر : 1394/02/07
کد خبر : ۴۷۳۴۲۲
+ تغییر اندازه نوشته -

ناپدید شدن نوجوان کهگیلویه و بویراحمدی در کوه های دیلگون

یک نوجوان کهگیلویه و بویراحمد از دو روز پیش تاکنون در کوه های منطقه دیلگون شهرستان بویراحمد ناپدید شده است.

یکی از شهروندان کهگیلویه و بویراحمد اظهار کرد: این نوجوان که همراه خانواده عشایری خود از شهرستان گچساران به منطقه ییلاقی دیلگون بویراحمد کوچ کرده بود از دو روز پیش تاکنون ناپدید شده است.

۱۳۹۳۰۲۱۳۰۰۰۸۱۴_PhotoL

محمدشفیع اکوانی افزود: این نوجوان ۱۰ ساله به نام شادمهر امیری، مشکل تکلم دارد و ممکن است در صورت زنده ماندن نتواند به بیان مشکل خود بپردازد.

وی اظهار کرد: مردم محلی و بستگان در طول دو شبانه روز گذشته در کوه ها و جنگل های منطقه دنبال یافتن رد پایی از این نوجوان هستند.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر کهگیلویه و بویراحمد در این باره به ایرنا گفت: از طریق بستگان این فرد از ناپدید شدن وی آگاه شده ایم اما در حال حاضر قادر به اقدام خاصی در این زمینه نیستیم.

مسعود مثنوی افزود: اگر نیروی انتظامی پس از بررسی های لازم به این نتیجه رسیده باشد که در کوه ها یا در موارد مشابهی گرفتار شده جمعیت هلال احمر می تواند با فرستادن گروه های امداد و نجات اقدام کند.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • رضا رضایی گفت:

  با سلام دیشب پیدا شد

  • ناشناس گفت:

   خدا را شکر.
   ولی جالبه که مسئولین هلال احمر میگن
   “از طریق بستگان این فرد از ناپدید شدن وی آگاه شده ایم اما در حال حاضر قادر به اقدام خاصی در این زمینه نیستیم.

   و اگر نیروی انتظامی پس از بررسی های لازم به این نتیجه رسیده باشد که در کوه ها یا در موارد مشابهی گرفتار شده جمعیت هلال احمر می تواند با فرستادن گروه های امداد و نجات اقدام کند.
   آقای محترم که راحت چنین حرفی بیان می کنی واقعاً جای بسی تاسف دارد که حتی حاضر نیستید یک لحظه به دلهره و نگرانی پدر و مادر این کودک معصوم بیاندیشید
   همین بروکراسی اداری موجب بسیاری از وقایع تلخ می تواند باشد.

پربازديد