تاریخ درج خبر : 1394/02/09
کد خبر : ۴۷۶۶۷۶
+ تغییر اندازه نوشته -

جشن اردیبهشت‌ تئاتر استان در گچساران برگزار می‌شود

رئیس انجمن هنرهای نمایشی کهگیلویه و بویراحمد گفت: به مناسبت روز جهانی تئاتر در ۲۰ اردیبهشت‌ماه جشن بزرگ اردیبهشت‌ تئاتر در گچساران برگزار می‌شود.3021

به گزارش سایت استان به نقل از روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان گچساران، رضا گشتاسب با بیان اینکه جشن بزرگ اردیبهشت‌ تئاتر در این شهرستان برگزار می‌شود، اظهار کرد: به مناسبت روز جهانی تئاتر در اردیبهشت‌ماه، جشن بزرگ اردیبهشت‌ تئاتر به میزبانی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی گچساران برگزار می‌شود.

وی با بیان اینکه این برنامه توسط انجمن هنرهای نمایشی کهگیلویه و بویراحمد پیش‌‌بینی شده است، تصریح کرد: این جشن در روز ۲۰ اردیبهشت‌ماه برگزار می‌شود تا چشم‌انداز تئاتر استان مطرح شود.

رئیس انجمن هنرهای نمایشی کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه یکی از اهداف برگزاری اردیبهشت‌ تئاتر سر و سامان دادن به‌ این هنر است به گونه‌ای که حتی یک روز بدون تئاتر در استان وجود نداشته باشد، ادامه داد: بعد از برگزاری جشن اردیبهشت‌ تئاتر، جشنواره استانی در پیش است.

گشتاسب از برگزاری چهارمین دوره جشنواره آیین‌های نمایشی، پرده‌خوانی و نقالی در فرهنگ رضوی در یاسوج خبر داد و تصریح کرد: این جشنواره ملی بوده و چهارمین دوره آن در شهر یاسوج برگزار می‌شود.

وی با بیان اینکه در این جشنواره ۵۴ نفر تجلیل می‌شوند، خاطرنشان کرد: بیشترین میزان تجلیل و تقدیر در بین تمام استان‌ها در سال‌های اخیر در کهگیلویه و بویراحمد بوده است.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد