تاریخ درج خبر : 1394/02/09
کد خبر : ۴۷۷۹۳۱
+ تغییر اندازه نوشته -

از مفاخر استانی تجلیل می‌شود

مدیر فرهنگی و اجتماعی دانشگاه‌ آزاد اسلامی یاسوج برنامه های فرهنگی این دانشگاه را تشریح کرد.

حجت‌الاسلام محمد غفاری در نشست مطبوعاتی با خبرنگاران افزود: سرانه فرهنگی این دانشگاه در گذشته به ازای هر دانشجو ۱۰هزار تومان بوده که این میزان افزایش چشمگیری داشته است.

ghafari1515

وی از تجلیل بزرگان و مفاخر کهگیلویه و بویراحمد خبر داد، بیان کرد: همایش تجلیل از مرحوم حسین پناهی هنرمند شهیر و فقید کهگیلویه و بویراحمد برگزار می شود.

مدیر فرهنگی و اجتماعی دانشگاه‌ آزاد اسلامی یاسوج خاطرنشان کرد: تجلیل از مفاخر استان سن و جنس نمی‌شناسد که پزشکان و روحانیون و سایر اقشار نخبه مورد تجلیل قرار می‌گیرد.

حجت الاسلام غفاری تصریح کرد: مصطفی کواکبیان، دبیرکل حزب مردم سالاری به دعوت تشکل دانشجویی راه امید این دانشگاه با موضوع شاخصهای امام خمینی(ره) در حوزه سیاست خارجی روز چهارشنبه، نهم اردیبهشت ماه در این دانشگاه سخنرانی خواهد کرد.

وی ادامه داد: مراسم اعتکاف در این دانشگاه با حضور ۱۰۰ دانشجوی دختر برگزار می شود.

مدیر فرهنگی و اجتماعی دانشگاه‌ آزاد اسلامی یاسوج عنوان کرد: کرسی آزاد اندیشی پاسخ به یک نیاز بود و اجرای آن نیاز، پاسخ به آن است.

حجت الاسلام غفاری بیان کرد: برنامه‌ها و جشنواره‌های متعددی و متنوعی برای کارکنان، دانشجویان و اساتید دانشگاه در حوزه فرهنگی داریم که یکی از آنها جشنواره آشپزی با شرکت دانشجویان در هفته دوم اردیبهشت‌ماه است.

وی برنامه پاکسازی محیط زیست استان را در برنامه داریم، اضافه کرد: که هر هفته یک تیم دانشگاهی اعم از اساتید، دانشجویان و کارکنان در تفرجگاه‌های استان حضور پیدا کرده و نسبت به پاکسازی محیط زیست اقدام می‌کند.

منبع:ایسنا

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد