تاریخ درج خبر : 1394/02/10
کد خبر : ۴۷۸۰۸۱
+ تغییر اندازه نوشته -

ورزشگاهی که برای ورزش استان کاربرد چندانی ندارد

پیشکسوت فوتبال کهگیلویه و بویراحمد با بیان این که برای ساخت ورزشگاه بزرگ شهر یاسوج میلیاردها تومان خرج شد، گفت: این ورزشگاه با تاخیری که در ساخت آن صورت گرفته دیگر کاربردی چندانی برای ورزش استان ندارد.

۲۸۵۱۵۶۵-۴۲۹۷۰۶۰

سید کرامت‌الله موسویان در نشست ستاد ساماندهی ورزش و جوانان استان کهگیلویه و بویراحمد که با حضور وزیر ورزش و جوانان برگزار شد با اشاره به افتتاح ورزشگاه بزرگ ۱۵ هزار نفری شهر یاسوج اظهار کرد: چه خوب بود که در این مراسم نامی هم از زحمتکشان گذشته برده می‌شد چرا که از روز کلنگ‌زنی این ورزشگاه تاکنون بسیاری از افراد برای ساخت و تکمیل آن زحمت کشیدند.

دبیر سابق هیئت فوتبال استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: از دوره مدیریت آقای عبدی افتخاری بر ورزش استان تاکنون زحمات زیادی برای ساخت ورزشگاه کشیده شده است.

موسویان بیان کرد: این ورزشگاه از ابتدا به نام شهید علی فتاحی نام‌گذاری شد که در عرصه ورزش و زندگی الگو بود که به جای تجلیل از خانواده این شهید نام او را هم از ورزشگاه حذف کردند.

سرپرست سابق تیم فوتبال دنای یاسوج با اشاره به وضعیت فوتبال این استان در این دوره دولت گفت: در این دوره تنها کاری که انجام شد سقوط دو تیم شهرداری یاسوج و نفت و گاز گچساران به لیگ‌های پایین‌تر کشور بود.

وی با بیان این که برای ساخت ورزشگاه بزرگ شهر یاسوج میلیاردها تومان خرج شد، تصریح کرد: این ورزشگاه اکنون دیگر کاربرد چندانی برای ورزش استان ندارد.

موسویان اظهار کرد: با این همه اعتبارات و هزینه‌ای که برای ساخت ورزشگاه شد اما کسی در استان پیشقدم نشد تا تیم شهرداری یاسوج به لیگ دسته سوم فوتبال سقوط نکند.

وی گفت: این تیم برای ماندن تنها به ۳۰۰ میلیون تومان نیاز داشت که می‌توانستیم با این همه هزینه که برای ورزشگاه کردیم این مبلغ اندک را هم اختصاص می‌دادیم تا امروز ورزشگاه بدون تیم نداشته باشیم.

منبع:فارس

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد