تاریخ درج خبر : 1394/02/10
کد خبر : ۴۷۸۰۸۴
+ تغییر اندازه نوشته -

تقدیر مجدد استاندار از اداره‌کل امور مالیاتی استان

استاندار کهگیلویه و بویراحمد از تلاش های اداره کل مالیاتی این استان برای تحقق درآمدهای مالیاتی این استان تقدیر کرد .

دکتر “موسی خادمی ” در دیدار با مدیرکل و معاونان و برخی مدیران ستادی مالیاتی با تقدیر از خدمات این نهاد ابراز امیدواری کرد با ادامه این روند موفقیت آمیز شاهد تحقق درآمدهای پیش بینی شده مالیاتی استان در سال جدید هم باشیم.

۳۴۴۵۴_۴۸۴

وی با اشاره به مدیریت توانمند و شایسته آقای “امدادی فرد” مدیرکل مالیاتی استان افزود : همین شایستگی و توانمندی ایشان بود که سبب شد هم بعنوان مدیر برتر کشوری مورد تقدیر قرار بگیرد و هم از این رهگذر مازاد درآمد خیلی خوبی به استان تزریق شد که این اعتبار به شهرداری ها و دهیاری های استان تزریق شد.

مدیریت ارشد استان ابراز امیدواری کرد موفقیت های سازمان مالیاتی کهگیلویه و بویراحمد در سال ۹۴ ادامه داشته باشد و همانند گذشته در اجرای طرح جامع مالیاتی موفق باشند.

همچنین در این دیدار مدیرکل مالیاتی کهگیلویه و بویراحمد ضمن ارائه گزارشی از روند فعالیت ها و موفقیت های این سازمان در سال گذشته از حمایت های بیدریغ استاندار استان در پیشبرد امور مالیاتی استان تشکر کرد .

امدادی فرد با مقایسه عملکرد یکساله سالهای ۱۳۹۲ و ۱۳۹۳ از تحقق درآمدهای مالیاتی پیش بینی شده در سال ۱۳۹۳ ورشد ۲۹درصدی تآمین حقوق دولت بدور از اجحاف و با رعایت عدالت خبر داد و گفت : همواره تکریم ارباب رجوع، رضایت مندی مردم و تآمین حقوق دولت را سرلوحه کار خود قرار داده ایم .

download (4)

وی با اشاره نامگذاری امسال به نام سال “سال همدلی و همزبانی دولت و ملت ” افزود : اداره کل مالیاتی کهگیلویه و بویراحمد تمام تلاش خود را در راستای تحقق این شعار و ادامه روند موفقیت های سال گذشته بکار خواهد بست که امیدواریم با حمایت های ویژه استاندار محترم ، همکاری مردم و مودیان مالیاتی و تلاش همکاران در راستای اهداف سازمانی بیش از گذشته موفق باشیم.

منبع:عصردنا

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • میرشکال گفت:

    پول گرفتن از مردم که هنر نیست
    هی اینو تشویقش میکنن تا جیب مردم استانو بتکونه

  • رضا گفت:

    این مدیر میخواد با مالیات ناحقی که از بعضی اصناف بگیره خودشو لایق جا بزنه!!!!
    آخه کسی که در طول سال کلا ٨٠ میلیون خرید و فروش نکرده چطور باید ١٢۵میلیون تومان مالیات بده.

پربازديد