تاریخ درج خبر : 1394/02/10
کد خبر : ۴۷۸۱۸۷
+ تغییر اندازه نوشته -

انتقاد عضو شورای شهر دهدشت از نبود اعتماد میان شهردار و شورا

حقانی‌پور نبود اعتماد میان اعضای شورا و شهردار را بزرگترین مشکل عنوان و تصریح کرد: این معضل میل و رغبت به کار را از افراد می‌گیرد.

رجبعلی حقانی پور با بیان اینکه قبرستان جدید دهدشت خوب ساخته نشده است گفت: در قبرستان جدید دهدشت قبرها با یکدیگر همسان هستند اما همسان با زمین نیستند و عبور و مرور بین قبرها به سختی انجام می شود.

haghani1

وی یکی دیگر از مشکلات اساسی شهر دهدشت را وجود احشام در سطح این شهر دانست و افزود: وجود اهشام چهره شهر را به یک روستا تبدیل کرده است که باید هرچه زودتر این اهشام در سطح شهر دهدشت جمع اوری شوند.

عضو شورا ش شهر دهدشت با اشاره به اینکه اهشام به راحتی در معابر و پارک های شهر دهدشت پراکنده هستند خواستار فرهنگ سازی در این قضیه شد که دیگر اهشام وارد سطح شهر دهدشت نشوند.

وی با بیان اینکه در در بحث عوارض شهرداری نهایت تبعیض وجود دارد گفت: راه اندازی اتوماسیون شهرداری باعث هدفمند شدن کارها و جلوگیری از تبعیض در پرداخت عوارض ها خواهد شد.

حقانی پور خواستار هدفمند شدن پرداخت عوارض و حذف چانه زنی ها از دستگاه شهرداری دهدشت شد.

وی گفت: با نبود اتوماسیون شهرداری امکان دارد کسانی که فقیر هستند و هیچ رابطه ای ندارند عوارض بیشتری پرداخت کنند و اشخاص ثروتمند با ایجاد رابطه عوارض کمتری پرداخت نمایند.

وی با بیان اینکه تکریم ارباب رچوع در راس امور است گفت: شهروندان ما باید احساس کرامت و عزت نفس کنند.

حقانی پور گفت: نظارت بر شهرداری حق و وظیفه شورای شهر است و ما مدافع حقوق شهروندان شهر دهدشت هستیم.

وی با بیان اینکه هدف ما از نظارت مچ گیری نیست افزود: هدف ما در شورای شهر ارزیابی و به دست آوردن معایب و تلاش در جهت رفع این معایب شهر است.

عضو شورای شهر دهدشت با ابراز ناراحتی از عده ای که به ما تهمت اخلال در روند کار شهرداری می زنند گفت: ما قصد اخلال در کار شهرداری نداریم هدف ما تنها دفاع از حقوق شهروندان و تعامل و همکاری با شهرداری دهدشت است.

حقانی با بیان اینکه میان اعضای شورای شهر دهدشت و شهرداری اعتمادی جود ندارد گفت: این بزرگترین مشکل ما در شورای شهر دهدشت است.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • اکبر گفت:

    قای حقانی همه می شناسند ایشان به معنای واقعی از چهره های فرهنگی معتمد ووظیفه شناس درکار خودشون هستند.چرا وقتی ایشان دردفاع ازحقوق شهروندان حقایق را مطرح میکنند بجای اینکه همراهی شود به ایشان برچسب تفرقه میزنند>غافل ازاینکه عده ای باچنین برچسب های به افراد وظیفه شناس دنبال منافع شخصی خود شان هستند وبا چاپلوسی مطامع خودشون را پیش میبرند

    اصلاحیه را لطفا بزنید

  • ناشناس گفت:

    متاسفم که شما و دیگر دوستانتان باعث این همه تفرقه افکنی در شورا شدید
    و به جای رسیدگی و انجام وظایفتان مدام دنبال تخریب یکدیگر و تفرقه هستید

پربازديد