تاریخ درج خبر : 1391/08/14
کد خبر : ۴۸۱۲
+ تغییر اندازه نوشته -

غرق شدن دو جوان دانشجو در سد شاه قاسم یاسوج

 

سایت استان: مدیر عامل سازمان آتش نشانی یاسوج گفت :دو جوان 19 و 22ساله به نام های “رضا درخش” و “اسماعیل ظفر پور” در حین قایق سواری در دریاچه سد شاه قاسم یاسوج به علت واژگونی قایق و آشنا نبودن به فن شنا غرق شدند.

عباس امیریان افزود : اجساد غرق شدگان توسط واحدهای آتش نشانی ، امداد و نجات هلال احمر و مرکز اورژانس و فوریت های پزشکی از دریاچه سد بیرون آورده شدند.

وی اظهار کرد : از ابتدای امسال تاکنون ۷ نفر در دریاچه های سدهای استان کهگیلویه و بویراحمد غرق شدند.

همچنین «محمد رضا قنبری» ، مدیر روابط عمومی مدیریت فوریت های پزشکی کهگیلویه و بویراحمد ضمن تأیید این خبر نیز به خبرنگار ایسنا گفت:این دو جوان از دانشجویان دانشگاه پیام نور بودند که به دلیل قایق سورای با یک دستگاه قایق بادی بر اثر واژگونی قایق و آشنا نبودن به فن و مهارت شنا در دریاچه سد شاه قاسم یاسوج غرق شدند و جان خود را از دست دادند.

در حالی که در برخی رسانه های استان اعلام کرد دو نفر غرق شده دانشجوی دانشگاه پیام نور واحد یاسوج هستند «دکتر رضا یوسف وند» ، رییس دانشگاه پیام نور استان کهگیلویه و بویراحمد در این خصوص گفت:دو نگهبان در هر شیفت بصورت شبانه روزی محوطه اطراف دانشگاه را کنترل و نظارت می کنند که مشکلی پیش نیاید اما اینکه این دو نفر از دانشجویان ما بودند یا نه با توجه به تعطیلی دانشگاه هنوز مشخص نیست و این مسأله بیرون از دانشگاه بوده و دانشجو بودن آنها در دست بررسی است.

لازم به ذکر است که دانشگاه پیام نور یاسوج در مجاورت سد شاه قاسم در پنج کیلومتری شهر یاسوج ، مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد واقع شده است.

منبع:ایسنا

 

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد