تاریخ درج خبر : 1391/08/14
کد خبر : ۴۸۲۱
+ تغییر اندازه نوشته -

تعجب “دوستی” استاندار اسبق از تخریب تپه‌استانداری

سایت استان: استاندار اسبق کهگیلویه و بویراحمد در یاسوج خطاب به امیدی‌پور معاون عمرانی استاندار گفت: چرا تپه به این زیبایی خراب شد، مگر قرار است چه طرحی در آن اجرا شود.

 اسماعیل دوستی در حاشیه مراسم تشییع پیکر مطهر حضرت آیت‌الله ملک حسینی اظهارداشت: تپه استانداری، تپه بسیار زیبایی بود چرا آن را تخریب و به چه دلیلی این کار را کردند.

بر پایه این گزارش به دستور نیکزاد استاندار پیشین کهگیلویه و بویراحمد، مهمانسرا، ساختمان سابق معاونت عمرانی و اماکن دیگر در این منطقه به همراه یک هزار اصله درخت ۵۰ ساله تخریب و قطع شدند تا پارکی ۲۵ هکتاری در این نقطه زیبا از شهر یاسوج و اطراف آن احداث شود.

با این وجود قطع این درختان و مسطح کردن تپه ای زیبا با هزینه ای میلیاردی آن هم در حالیکه در سایر نقاط دنیا میلیاردها تومان برای ایجاد تپه های مصنوعی هزینه می شود، موجب بروز انتقادهایی در سطح استان شد.

با این حال استاندار قبلی کهگیلویه و بویراحمد در پاسخ به این انتقادها گفته بود: طراحی و احداث پارک ولایت با هدف کاربرد عمومی و متنوع و ارائه خدمات بیشتر و مطلوب ‌‌تر انجام گرفت و پارک ولایت به مساحت ۲۵ هکتار در دل شهر یاسوج یکی از بهترین و نادرترین چشم‌اندازها در شهر یاسوج است که برای تفرج شهروندان و گردشگران طراحی شده است.

منبع:کبنانیوز

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد