تاریخ درج خبر : 1394/02/13
کد خبر : ۴۸۲۵۷۹
+ تغییر اندازه نوشته -

ضد ارزشی خواندن اصلاح‌طلبان به عملکرد خودشان برمی‌گردد

رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی گفت: ضد ارزشی خواندن اصلاح‌طلبان به عملکرد خودشان بر می‌گردد.

۱۳۹۳۱۰۰۷۰۰۰۷۱۷_PhotoA
غلامرضا تاجگردون در همایش سالانه حزب مردم‌سالاری که عصر پنج‌شنبه با حضور مصطفی کواکبیان در مدرسه شاهد این شهر برگزار شد، اظهار کرد: برخی القابی که امروز از سوی حزب‌اللهی‌ها به اصلاح‌طلبان نسبت داده می‌شود، به عملکرد خود اصلاح‌طلبان مربوط می‌شود.

وی افزود: اگر امروز خواهر حزب‌اللهی ما اصلاح‌طلبان را ضدولایت فقیه معرفی می‌کند، برای عملکرد ضعیفی است که ما داشتیم.

تاجگردون با بیان اینکه باید به رفتارهای خود نگاهی بیندازیم که چرا اکنون در اوج قدرت نیز این اتهامات و حرف‌ها را به اصلاح‌طلبان می‌زنند، افزود: چرا برخی خطوط و خط و مرزها رعایت نمی‌شود که شاهد این حرف‌ها باشیم.

وی با تأکید بر لزوم وجود احزاب در کشور به نشست اخیر مجلس و دولت اشاره کرد و ابراز داشت:‌ چرا باید برخی نمایندگان اصلاح‌طلب خود را اصولگرا بخوانند و برخی اصولگرایان خود را اصلاح‌طلب؛ این مسائل برای این است که احزاب در کشور آن‌گونه که باید نیست.

نماینده مردم گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: بعد از انتخابات به اتفاق سه تن از نمایندگان با حسن روحانی دیداری داشتم که در آن دیدار به وی گفتم شما بر اساس سه مزاح رئیس جمهور شدید.

وی با بر شمردن این مزاح‌ها گفت: یکی از این مزاح‌ها این بود که او خود را حقوقدان خواند و دیگری این بود که گفت ما برخورد گازانبری و فیزیکی با دانشجویان نخواهیم داشت.

تاجگردون مزاح سوم خود با رئیس جمهور را این گفته حسن روحانی دانست که گفته بود می‌خواهیم چرخ سانتریفیوژها و چرخ زندگی مردم با هم بچرخند.

وی در بخش دیگری از صحبت‌هایش ابراز داشت: به طرح انتخابات استانی عقلای هر دو جناح اصلاح‌طلب و اصول‌گرا رأی دادند و اقلیتی از هر دو جناح نیز به این طرح رأی ندادند.

رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی استانی شدن انتخابات را موجب نهادینه شدن احزاب در کشور دانست و گفت:‌ برای نماینده شدن به رأی همه مردم یک استان نیاز است.

وی خاطرنشان کرد: وقتی حزب نباشد، هر فرد به راحتی خود را اصلاح‌طلب یا اصول‌گرا می‌خواند و اکنون بزرگان می‌گویند اگر احزاب نباشند، در کشور انحراف به وجود می‌آید.

گفتنی است به هنگام پخش کلیپی در این مراسم تعدادی از حاضران اعتراض کرده و خواهان عدم پخش آن شدند.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • مهندس سازه گفت:

  شما خیلی مونده پا بزاری رو جا پای اصلاحات

 • ناشناس گفت:

  بنام خدای انسانه
  مردم شریف و با اصالت کهگیلویه و بویراحمد سلام.این بار انسانهایی با ویژگی های خاص پا به میدان رقابت خواهند گذاشت، مردانی مانند مهندس رهام یزدان پناه و آقای روشنفکر.انسانهایی از جنس شرافت و انسانیت و علم و تدبیر.انسانهایی که نان را به نرخ روز نخورده اند، انسانهایی که همیشه دغدغه خدمت بی منت و عمل بر اساس شرع اسلام و دانش و کار کارشناسی داشته اند.مهندس رهام یزدان پناه که دانشجوی سال آخر دکتری تخصصی است دارای چندین رتبه و عنوان علمی در سطوح ملی و بین المللی از جمله: مهندس نمونه کشوری، مدال طلای پژوهش و فناوری و پژوهشگر برگزیده کشور، ایده پرداز برتر کشور، منتخب در جشنواره بین المللی خوارزمی و…. و آقای روشنفکر که انسانی شریف و آگاه و با تجربه و معلمی ارزشمند و هر دو از اصیل ترین طوایف کهگیلویه و بویراحمد هستند می آیند تا دردهای واقعی مردم کهگیلویه و بویراحمد را پیگیری و برای درمانش اقداماتی بزرگ را انجام دهند. امیدوارم این بار حسابی گل بکارید و با انتخاب این دو بزرگمرد فرهیخته بلوغ فکری خود را به نمایش بگذارید

 • ناشناس گفت:

  خوشحالم که آقای تاجگردون مجبور می شود این حرف ها را بزند. البته خودش دوست ندارد اما به او فشار می اورند تا خود حقیقی اش را اینطور نشان بدهد. زیرا جناح اصولگرا دوست ندارد امثال تاجگردون نان از جناح راست حاکمیت بخورند اما برای مردم نقش های دیگری بازی کنند. مرا ببخشید که اینطور می گویم اما ترجیح می دهم به امثال هدایت خواه رای بدهم تا به امثال تاجگردون. چرا؟!
  ———–
  ۱- وقتی به هدایتخواه رای می دهم به اینکه دارم به پیشرفت و رفاه و برابری اجتماعی خودم و جامعه ام ضربه می زنم واقف هستم اما به دلیل سود شخصی این کار را می کنم. اما وقتی به تاجگردون رای می دهم هم به آینده خودم و سرزمینم آسیب می زنم و هم به آن واقف نیستم و خودم را فریب می دهم.
  ۲- هدایت خواه نسخه اصلی و تاجگردون نسخه تقلبی از یک منش و روش است. هدایت خواه هدفش را در لفافه نمی پیچد و به همین خاطر آزار دهنده است اما تاجگردون با تعهد انجام وظیفه برای همان هدف به قدرت می رسد اما در عمل سعی می کند نامی نیک از خودش به جا بگذارد و این به ذایقه راستی ها خوش نمی آید.
  ۳- روش کسانی مانند آقای تاجگردون اینست که طوری با حاکمیت و مردم برخورد کنند که بدی و نقصان ها و زشتی ها به پای حاکمیت نوشته شود و کارها و قدم های اندک به نام خودشان تمام شود. در حالیکه در حقیقت اینطور نیست. برای همین است که او را وادار می کنند تا با بیان اینطور مطالب دایما هویت واقعی خود را نزد مردم آشکار سازد.
  این نقد ادامه دارد…

 • ناشناس گفت:

  باعرض سلام جناب اقای تاجگردون سیوالی خدمتتان داشتم شترمرغ جز ه پرندگان است یا پستان داران /

پربازديد