تاریخ درج خبر : 1394/02/13
کد خبر : ۴۸۲۶۴۶
+ تغییر اندازه نوشته -

آقای تاجگردون؛ اصلاح طلبی به ضرب سکه نیست؟!

سایت استان: سیامک محمدی

 یک همایش کافی بود تا بار دیگر حقیقتی که عده ای با سیاه نمایی و شوی رسانه ای سعی در پنهان کردنش داشتند تا بر افکار صادقانه یک ملت رنگ کدر بپاشانند تا مردم را از حقیقت دور سازند و بر این جهل، از مردم سالاری به موج سواری برسند؛ اما با هوش و تدبیر اصلاح طلبان رشید و وفادار استان همچون گذشته، نقشه از پیش تعیین شدیشان رسوا و نقش بر آب شد تا در فردای سیاسی استان، نو اصلاح طلبان بدلی را که بر این سفره نمک خوردند و نمک دان شکستند بیش از پیش بشناسند و در روز انتخابات با رای تجدید نظرانه خود پاسخی ماندگار و در خور شان رفتار های زیگزاگی این نو اصلاح طلبان دهند تا در تاریخ ثابت شود که اندیشه اصلاح طلبی با هیچ کسی عهد اخوت نخواهد بست و به هر قیمتی تن به غوغاسالاری نمایشی در پس سکه های بدلی و رنگ شده که حاکی از زنگ زدگی سیاسی و خوردگی پایه های سست مشروعیت هواداریست تسلیم نخواهند شد.

عکس: امین صداقتی نیا

عکس: امین صداقتی نیا

همایش مردم سالاری که در ابتدا قرار بر این بود در دانشگاه آزاد یاسوج برگزار و سپس در گچساران ادامه داشته باشد متاسفانه با رفتار های نماینده به ظاهر اصلاح طلب اما اصولگرای گچساران به یکباره با چند تماس که حاکی از زرق و برق سکه های بهار آزادی و زنگ زدگی هویت اصلاح طلبی داشت برچیده شد تا تاج اصلاح طلبی این دیار با تابش خورشید حقیقت رنگ ببازد و بدل بودن آن هویدا شود .

آنچه امروز در افکار عمومی با پرسش های صریح و شفاف مشخص گشته است حاکی از نگاه تیزبین و فهم عمیق این مردم حکایت دارد که رئیس حزب مردم سالاری کشور به چه حقی و بر اساس کدام تماس تلفنی، برای مجریان یک تشکل دانشگاهی خط و مشی تعیین می کنند به گونه ای که خود را قیم دانشجویان و رهبر پوشالی یک تشکل می پندارند؟

در ۲۴ ساعت قبل از اجرایی رسمی برنامه در یاسوج چه رخدادی شکل میگیرد و چه سکه های در بازار طلا فروشان خرید و فروش میگردد که عیار اصلاح طلبی از اندیشه محور بودن بر اقتصاد محوری افول میکند و شان و کرامت یک گفتمان را خدشه دار می سازد؟

جناب آقای تاجگردون!

نماینده اصلاح طلبی در گچساران و نماینده اصولگرایی در بهارستان!

چگونه خود را اصلاح طلب می شمارید اما برنامه از پیش تعیین شده دانشجویان فهیم این مرز بوم را که اصلاح طلب بودنشان را پیش تر از شما در راه اصلاح گری این مهد ثابت کرده اند را برهم می زنید تنها به جرم آنکه حاضر نبودند در میدان شطرنج قدرت سرباز فرمانبر بی اختیار شما باشند؟

شما چگونه خود را مدعی و مروج اندیشه ناب اصلاح طلبی می شمارید در حالی که هیچ یک از اصلاح طلبان استان نه تنها به پیشواز شما و مهمانتان نیامدند بلکه با عدم حضور تاریخشان خط بطلانی بر اندیشه اصلاح طلبیتان کشیدند تا بار دیگر ثابت کنند آقای تاجگردون نماینده اصلاح طلبی در گچساران و نماینده اصولگرایی در بهارستان هیچ سنخیتی با اندیشه اصلاح طلبی ندارد؟

شما در برابر وجدان های بیدار افکار عمومی و ذهن های پویای دانشجویان فهیم این مرز و بوم قرار گرفته اید، پس به اذهان عمومی پاسخ دهید هرچند سکوت شما پاسخی بر حقایق گفتار ماست!

رئیس کمیسیون بودجه مجلس اصولگرای نهم!

عدم همراهی اصلاح طلبان استان در طی ۳ سال گذشته با شما آیا جز این است که شما در دایره اصلاحات استان و کشور نمی گنجید؟

عدم استقبال دولت از شما برای استفاده در سمت های مشاوره ای وزیر اقتصاد و حتی رئیس برنامه و بودجه کشور آیا جز این پیام صریح و روشن است که از دید دولت اعتدالگرای اصلاح طلب ؛ تاجگردون پیش از آنکه هم پیمان اصلاحات باشد؛ رفیق گرمابه و گلستان دکتر محمد رضا باهنر با خط مشی جبهه پایداریست؟

رفتارهای زیگزاگی اصلاح طلبی شما در کشور و استان که دستاوردی جز برقراری حاکمیت اصولگرایی در شهرستان و استان نداشته است آیا خود سندی بر تقابل شما با گفتمان و منش اصلاح طلبی نیست؟

این چگونه اصلاح طلبیست که در دامن دکتر محمد رضا باهنر نائب ریس دوم مجلس؛ کسی که شرافت جبهه پایداری را بر اصلاح طلبان ترجیح میدهد مدال ریاست بودجه را دریافت می کند و در کهگیلویه برای نماینده ای که آرزوی مرگ و اعدام خاتمی و اصلاحات را دارد جلسه حمایت از ایشان در انتخابات را برگزار می کند؛ اما در استان بر سیمای شریف و صادق اصلاح طلبان حقیقی و وفادار سیلی می زند و با تکبر و غرور ، خود را نیز پرچم دار بیرق اصلاح طلبی نیز میداند؟!

آیا همایش مهندسی شده مردم سالاری که در گچساران برگزار شد که پیش از آنکه به یک میتینگ سیاسی شبیه باشد به یک جشن دبیرستانی و کودکانه شباهت داشت خود سندی دیگر بر عدم محبوبیت تاجگردون در حوزه انتخابیه خویش نبود که برای پر کردن کرسی های مهندسی شده دست به دامن فعالان اقتصادی می شوند تا به نام مردم عادی و دانشجویان آگاه و اصلاح طلبان وفادار به خورد ملت دهند؟

عدم حضور معنادار دار بزرگان اصلاح طلب چون سید ضیاالدین رضا توفیقی، دکتر قاسم یزدانی، دکتر کامرانی، مهندس لطیف رستاد و سید رضا عسکری و علی خواجی، علیرضا کفایی در همایش مهندسی شده موج سالاری در گچسارن؛ خود نشانه محکمی بر عدم اصلاح طلب بودن تاجگردون و عدم همراهی بدنه مردمی و عظیم اصلاحات استان از ایشان نیست که بار دیگر این پیام روشن و هویدا شود تا عده ای برای کمرنگ نشان دادن ضعف پایگاه هواداریشان به جای آنکه از رفتار های زیگزاگی خود دست بردارند و از رفتارهای پر اشتباه خود از مردم اصلاح طلب عذر خواهی کنند، متاسفانه صورت مسئله را پاک می کنند و با سکه های زنگ زده بازار طلافروشان بر این زخم عمیق وصله ناچسپ می زنند!

همایش موج سالاری ، مردم سالاری گچساران بار دیگر این حقیقت را مشخص و مبرم ساخت که اگرچه تاجگردون در پشت بنرهای خود جوش و پشت تبلیغات سایت های مجازی؛ به ظاهر در عرصه خالی از اصلاطلبان اصیل و ریشه دار ابر مرد اصلاحات در استان و کشور شناخته میشود اما لغو همایش دانشگاه و شرافت پاک و شریف جنبش دانشجویی دانشگاه آزاد یاسوج که مرگ با عزت را بر زندگی با ذلت ترجیح دادند و عدم همراهی اصلاح طلبان استان و پاسخ سرد اما محکم و معنا دار به این همایش و کرسی های خالی از مردم آگاه که با فعالان اقتصادی و لیدرهای از پیش دعوت شده پر گشته بود نشان داد که وضعیت و پایگاه رای اجتماعی تاجگردون چون سکه های رنگ شده بازار طلافروشی در حالت زنگ زدن و خوردگی فلزاتیست که روز به روز بر عمق این زنگ زدگی افزوده میشود تا جای که تاجگردون اصلاح طلب گچساران و اصولگرایی بهارستانی دوست ندارد با این واقعیت کنار بیاید و سعی در پیوند مغز استخوان طلای زنگ زده با ریسمان موج سالاری کواکبیان است؛ و افسوس که سخت در اشتباه است.

چرا که همان گونه که اصلاح طلبان شریف و آگاه و اصیل سمنان با رای تاریخی خود بر عدم اصلاح طلبی دکتر کواکبیان در انتخابات مجلس نهم مهر تائید زدند؛ بی شک توسل تاجگردون به ریسمان پاره و پوسیده اصلاح طلبی کواکبیان که عیار و مقاومت آن در انتخابات گذشته مشخص شد بی شک سرنوشتی مشابه آن را در انتخابات مجلس دهم به انتظار خواهد نشست! حتی اگر تاجگردون این مرقومه تلخ را نپذیرد اما مطمئن باشد؛ راه اصلاحطلبان استان و جامعه پویایی دانشجویی سالهاست که جدا شده است و به زودی پاسخ روشن و شفافی با آرای ملت به ایشان خواهیم داد!

(مطلب منتشر شده نظر نویسنده محترم است و انتشار آن در سایت استان به معنای تایید تمام یا بخشی از آن نمی‌باشد)

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • منصورمحمدی گفت:

  مردم کهگیلویه آنقدربلوغ سیاسی پیداکرده اندوبادنیای ارتباطات نوین وشبکه های اجتماعی واینترنت انس گرفته اندکه فرهنگ سنت گرایی سیاسی وهیجانات کاذب سیاست راکناربگذرارندودنبال اصلاحات واندیشه های اصلاح طلبی باشند.دیگرنام شخص وطایفه افاقه نخواهدکرد.اندیشه های نو،روش ودموکراسی تعیین کننده خواهدبود.

 • محمدی گفت:

  انتخاب های شایسته مجلس دهم در کهگیلویه و بویراحمد حتما نخبه ملی مهندس (دکتر) رهام یزدان پناه و آقای روشنفکر خواهند بود.مردم کهگیلویه و بویراحمد انسانهایی رشید و آگاه به زمانه هستند و بزرگی شان را در اسفند ماه با انتخاب این دو مرد فرهیخته اثبات خواهند کرد.

 • ناشناس گفت:

  بنام خدای انسان های پاک
  مردم شریف و با اصالت کهگیلویه و بویراحمد سلام.این بار انسانهایی با ویژگی های خاص پا به میدان رقابت خواهند گذاشت، مردانی مانند مهندس رهام یزدان پناه و آقای روشنفکر.انسانهایی از جنس شرافت و انسانیت و علم و تدبیر.انسانهایی که نان را به نرخ روز نخورده اند، انسانهایی که همیشه دغدغه خدمت بی منت و عمل بر اساس شرع اسلام و دانش و کار کارشناسی داشته اند.مهندس رهام یزدان پناه که دانشجوی سال آخر دکتری تخصصی است دارای چندین رتبه و عنوان علمی در سطوح ملی و بین المللی از جمله: مهندس نمونه کشوری، مدال طلای پژوهش و فناوری و پژوهشگر برگزیده کشور، ایده پرداز برتر کشور، منتخب در جشنواره بین المللی خوارزمی و…. و آقای روشنفکر که انسانی شریف و آگاه و با تجربه و معلمی ارزشمند و هر دو از اصیل ترین طوایف کهگیلویه و بویراحمد هستند می آیند تا دردهای واقعی مردم کهگیلویه و بویراحمد را پیگیری و برای درمانش اقداماتی بزرگ را انجام دهند. امیدوارم این بار حسابی گل بکارید و با انتخاب این دو بزرگمرد فرهیخته بلوغ فکری خود را به نمایش بگذارید.

پربازديد