تاریخ درج خبر : 1391/08/14
کد خبر : ۴۸۳۰
+ تغییر اندازه نوشته -

کشف محموله تریاک و اسلحه در محور شیراز-یاسوج

سایت استان: فرمانده انتظامی شهرستان بویراحمد گفت:با هوشیاری ماموران پاسگاه انتظامی تنگ سرخ این شهرستان،در بازرسی از خودروهای عبوری مقدار 49 کیلوگرم تریاک کشف و ضبط کردند.

به گزارش سایت استان به نقل از پایگاه اطلاع رسانی پلیس سرهنگ علی کاشانی افزود: با هوشیاری ماموران پرتلاش و هوشیار پاسگاه انتظامی “تنگ سرخ” از توابع شهرستان بویراحمد، حین اجرای تور ایست و بازرسی در جاده “شیراز به یاسوج” به یک دستگاه خودروی پژو 405 مشکوک و دستور ایست دادند.

وی بیان کرد:در بازرسی ماموران از خودروی مذکور، 49 کیلو گرم تریاک که به طور ماهرانه ای در خودروی 405 جاسازی شده بود، کشف و ضبط شد.

فرمانده انتظامی شهرستان بویراحمد تصریح کرد:در بازرسی از این خودرو علاوه بر کشف مواد مخدر، یک قبضه اسلحه ساچمه ای نیز کشف و ضبط کردند.

سرهنگ کاشانی ادامه داد:در این رابطه یک نفر متهم نیز دستگیر شده و برای تشکیل پرونده و سیر مراحل قانونی به مقر انتظامی انتقال داده شد.

وی در پایان اضافه کرد:اعتیاد معضل فراگیر در جامعه بوده و همگان در معرض تهدید مواد افیونی قرار گرفته اند و مبارزه با این معضل و پدیده نیازمند عزم همگانی بوده که شایسته است مردم در نقاط مختلف استان در راه مشارکت و اطلاعات خود را به پلیس با تلفن 110 در طول شبانه روز اعلام دارند.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد