تاریخ درج خبر : 1394/02/16
کد خبر : ۴۸۳۰۲۸
+ تغییر اندازه نوشته -

نامنویسی ۸۰۰نفر میهمان داخلی و خارجی برای شرکت در کنگره بین المللی خون

دبیر علمی کنگره بین المللی خون دانشگاه علوم پزشکی یاسوج برگزاری کنگره بین المللی خون را یک رویداد علمی برای این استان دانست وافزود: در کنار این حرکت علمی فرصتی برای معرفی کهگیلویه وبویراحمد فراهم خواهد شد.

۸۱۵۹۵۵۸۹-۶۴۳۰۵۳۳

دکتر بهروز پزدان پناه از نامنویسی اینترنتی۸۰۰نفر میهمان داخلی و خارجی از دانشمندان ، پزشکان متخصص و صاحبنظران در زمینه خون،بیمارهای خون و سلول های بنیادین برای شرکت در این کنگره خبر داد.

وی بیان کرد: ۵۰ انجمن علمی از جمله ۲۵ انجمن خارجی و سازمان های بین المللی خون از جمله سازمان انتقال خون فرانسه و آسیا متشکل از هشت کشور برای شرکت دراین کنگره اعلام آمادگی کرده اند.

وی با اشاره به اینکه کنگره بین المللی خون با حضور رییس انتقال خون آسیا و کارشناسان خبره ای از کشور ایران و دیگر کشورها برگزار می شود، افزود: برگزاری این کنگره بین المللی در شرایط کنونی و اوضاع سیاسی جهان برای ایران یک دستاورد علمی بسیار خوبی محسوب می شود.

وی استان کهگیلویه وبویراحمد را یکی از استانهای غنی کشور به لحاظ آثار طبیعی و تاریخی دانست و اظهارکرد: حضور کارشناسان صاحب نظر در این کنگره فرصت مناسبی برای معرفی جاذبه های طبیعی و بکر این استان به میهمانان خارجی این کنگره است.

یزدان پناه تامین امکانات علمی دانشگاه، گسترش رشته های تخصصی، ارتباط دانشگاه علوم پزشکی یاسوج با دانشگاههای بین المللی و ارتقا تجهیزات و امکانات پژوهشی در دانشگاه های استان را از دیگر دستاورده های کنگره بین المللی خون برای استان ذکر کرد.

وی با اشاره به فراهم کردن تمام زیر ساخت های استان برای برگزاری کنگره بین المللی خون عنوان کرد: همکاری استاندار و دیگر مسوولان استانی در فراهم کردن زیر ساخت ها قابل تقدیر است.

یزدان پناه ابراز داشت: در این کنگره ۸۰ سخنران همزمان در سه سالن ویژه سخنرانی خواهند کرد.

دبیر کنگره بین المللی خون با اشاره به پذیرش ۲۷۲ مقاله گفت: از این تعداد ۶۰ مقاله به عنوان سخنرانی و دیگر مقالات بصورت پوستر پذیرش شده اند.

اولین کنگره بین المللی خون، بیماری ها و کاربرد بالینی روزهای ۲۱تا۲۴ اردیبهشت امسال برابر با (۱۱تا۱۵ ماه مه میلادی) در قالب ۱۰ شاخص در شهر یاسوج مرکز استان کهگیلویه وبویراحمد برگزار می شود.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد