تاریخ درج خبر : 1394/02/17
کد خبر : ۴۸۳۱۳۰
+ تغییر اندازه نوشته -

کرسی آزاداندیشی با موضوع فوتبال در دانشگاه پیام نور دهدشت برگزار می‌شود

سایت استان: مسعود آرام

کرسی آزاداندیشی باموضوع فوتبال و با حضور هوشنگ نصیرزاده و خداداد افشاریان دردانشگاه پیام نور دهدشت برگزار می‌شود.
به گزارش سایت استان، مسئول روابط عمومی و امور فرهنگی دانشگاه پیام نور دهدشت درجمع خبرنگاران رسالت رسانه را یک هدف نهادی وبزرگ دانست و اظهار داشت: هیچ نهادی بدون حضوررسانه نمی تواندحیات و توسعه داشته باشد و دانشگاهها برای پیشبرد اهداف فرهنگی خود نیاز به تعامل با رسانه ها دارند.

IMG-20150506-WA0004
ناصرداوودی عملکردفرهنگی دانشگاه پیام نور دهدشت راخوب و مثبت توصیف کرد و بیان داشت: هرچند درسال ۹۳ مشکلات اقتصادی باعث کندی در اهداف فرهنگی ما شده بود اماعملکرد فرهنگی نسبت به سالهای گذشته که از لحاظ اقتصادی دانشگاه وضعیت بهتری داشت پیشرفت خوبی کرده است.
مسئول امور فرهنگی دانشگاه پیام نور بابیان اینکه بین نهادها و اشخاص یک سری تنش های ایجادشده بود،با نامگذاری شعارسال به همدلی آن رایک تدبیرزایدالوصف دانست،و ابرازداشت: این شعارباعث پایان بخشیدن به این تنش ها شده و رسانه نیز باید به این همدلی و همزبانی کمک کنند.
وی هدف اصلی دانشگاه را حوزه فرهنگی و ضلع اصلی فرهنگ را رسانه دانست و تصریح کرد: آسیب شناسی معضلات فرهنگی وظیفه اصلی رسانه ها و نخبگان است که با اعتماد و همدلی باید به وسیله مسئولین حل شود.
ناصرداوودی با بیان اینکه دانشگاه را به بطن جامعه برد، گفت: کرسی آزاداندیشی رابه عنوان یک نقطه آزاد در دانشگاه مرسوم کردند.که با استفاده از توان و ظرفیتمان پنچ کرسی برگزارکردیم که در آن بیشتر دغدغدهای فرهنگی منطقه ای واکاوی شد.
مسئول فرهنگی دانشگاه پیام نور از برگزاری کرسی آزاداندیشی با موضوع ورزش(فوتبال) در پیام نوردهدشت خبر داد و گفت: این مراسم روزپنج شنبه ۱۷ اردیبهشت، با حضور هوشنگ نصیرزاده کارشناس داوری و خدادادافشاریان داور سابق بین المللی در سالن سایت قدیم دانشگاه پیام نوربرگزار می‌شود.
وی برگزاری دو کارگاه آموزشی باحضورکارشناس وداوربین اللملی فوتبال را از دیگر برنامه های این مراسم عنوان کرد و اظهارداشت: طبق هماهنگی به عمل آمده با فدراسیون فوتبال و تقاضای دانشجویان و اساتید رشته تربیت بدنی ،کارگاه مدیریت و ساختار فوتبال و کارگاه دانش افزایی داوری زیر نظرفدراسیون فوتبال ایران برگزار می‌شود.
مسئول امورفرهنگی درپاسخ به سئوال خبرنگارسایت استان مبنی بر اینکه درتجلیل از اساتیدنمونه، فقط از اساتید خاصی تجلیل می‌شود یا همه را در بر میگیرد گفت: این تجلیل شامل همه اساتید چه درحوزه پژوهش و چه درحوزه تحقیق که به عنوان نمونه برگزیده شده‌اند انجام می‌شود.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • احمدی گفت:

  بهتر است که اصلا برگزار نشود،هزینه آن را به چند دانشجوی بی بضاعت کمک کنند خیلی بهتر است،آزاد اندیشی در مورد فوتبال چه دردی از مردم دوا می کند؟آدماز این خجالت می کشد که کرسی آزاد اندیشی می خواهد در مورد یک موضوع بی فایده در دانشگاه برگزار شود.

 • بهنام گفت:

  مگه استادمونده که بتونه درحوزه تحقیق وپژوهش فعالیت کنندتمام استادای خوب معاون آموزشی جدیدبهشون درس نداده وانداخته بیرون وتعدادی استاداورده که ازلحاظ علمی درسطح پایینی هستند،درواقع میشه گفت اساتید بیسوادآورده.مثل خودش.

 • ............. گفت:

  خبرنگار تون اسم کامل آقای داودی رو هم نمی دونه ….ایشان محمد ناصر داودی هستند نه تاصر ………………………………

 • مرسدس گفت:

  حیف نیست پول بیت المال را صرف چنین کارهای بی ارزش و بی مصرفی کنید؟!!!!!!!!!
  البته به قول مهران مدیری ،پول دو چیز خود بخود جور میشه.یکی جهیزیه و دیگری……

 • غیب گو گفت:

  حتما۱۰۰%یکی ازاساتیدی که ازش تجلیل میشه رضا،خ،است شک نکنید

 • اصلاح طلب گفت:

  درزمان عزیزی اساتیدهمه ازطیف اصولگرایان افراطی بودنددرزمان کارگراساتیداصولگرایان نزدیک به بررگواری بودندودرزمان هاشمی معاون آموزشی همه اساتیدازاصولگرایان نزدیک به موحدهستندمشخص تجلیل بایدازاساتیداصولگراباشه،

 • استاد گفت:

  تجلیل فقط ازاساتیدبسیجی می شودچون ریئس ومعاون وکارمندان بسیجی هستنداساتیدکه بسیجی نیستند خبری ازتجلیل نیست هرچقدرتوانمندباشند

پربازديد