تاریخ درج خبر : 1394/02/17
کد خبر : ۴۸۳۵۷۰
+ تغییر اندازه نوشته -

کهگیلویه و بویراحمد از استانهای امن کشور است

فرمانده نیروی انتظامی کشور گفت: رعایت حقوق شهروندی، ارائه خدمات انتظامی به مردم و رسیدگی به معیشت پرسنل اولویت کار ما در سال ۹۴ است.

۸۱۵۹۷۲۸۱-۶۴۳۳۳۵۷ (۱)

سردار حسین اشتری صبح چهارشنبه، ۱۶ اردیبهشت ماه در مراسم صبحگاه نیروهای انتظامی استان کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به دیدار فرماندهان نیروی انتظامی با فرماندهی کل قوا افزود: رهبر معظم انقلاب اسلامی توصیه به اقتدار و رأفت فرمودند و تأکید داشتند که «نیروی انتظامی باید یک نیروی مقتدر و همراه عدالت و ترحم باشد و در جایی که افراد هستند هر چند اندک که حقوق مردم را نادیده می‌گیرند و قانون گریز و قانون شکن هستند باید طبق قانون نیروی انتظامی با شدت و قدرت با این افراد برخورد کند و نتیجه این برخورد خرسندی مردم باشد.

وی بیان کرد: نیروی انتظامی پناهگاه مردم شریف و عزیر کشور اسلامی ما خواهد بود و ما برای تحقق فرامین مقام معظم رهبری با جدیت مأموریت‌های خود را ادامه خواهیم داد و حتما در اجرای مأموریت از حقوق مردم دفاع خواهیم کرد.

فرمانده نیروی انتظامی کشور خاطرنشان کرد: رعایت حقوق شهروندی، ارائه خدمات انتظامی به مردم و رسیدگی به معیشت پرسنل اولویت کار ما در سال ۹۴ است و ان شاء الله با همت مسئولان و فرمانده هان نیروی انتظامی این مهم محقق خواهد شد.

سردار اشتری تصریح کرد: کاری که نیروهای انتظامی در جهت تأمین امنیت و آرامش مردم انجام می‌دهند یک عبادت و ذکر است.

وی ادامه داد: در سال ۹۳ و مدتی که از سال ۹۴ گذشت اگر بررسی اجمالی از عملکرد نیروی انتظامی در استان کهگیلویه و بویراحمد داشته باشیم نشان دهنده انجام اقدامات شایسته و خوبی است و در اکثر شاخص‌ها وضعیت مناسبی داشته‌ایم.

فرمانده نیروی انتظامی کشور عنوان کرد: جرائمی که دغدغه و نگرانی مردم بوده با همت نیروی انتظامی کاهش و کشفیات افزایش پیدا کرده است و امیدواریم که در سال ۹۴ این اقدامات شایسته ادامه داشته باشد و به سمت مطلوب حرکت کنیم و در ارزیابی که پایان سال خواهیم داشت، رضایتمندی مردم را داشته باشیم.

سردار اشتری گفت: استان کهگیلویه و بویراحمد یکی از استانهای امن کشور است البته بازهم نیروی انتظامی با تلاش مضاعف و جهادی اقدامات شایسته‌ای را انجام می‌دهد و این توان در مجموعه فرماندهی انتظامی استان وجود دارد.

وی تصریح تصریح کرد: ‌با هماهنگی، همدلی و همکاری خوبی که بین مسئولان و نیروی انتظامی است این توان ارتقاء پیدا خواهد کرد.

فرمانده نیروی انتظامی کشور اضافه کرد: ‌در استان زیبا و در حال توسعه کهگیلویه و بویراحمد هم نگاهی به داخل نیروی انتظامی داریم و هم نگاهی به مأموریت‌های خود داریم که توان مضاعف را در اختیار این استان قرار دهیم و همچنین نیازمندیهایی که انتظامی استان از لحاظ نیروی انسانی و ساختمان و تجهیزات دارد در حد بضاعت و توان در اولویت قرار خواهد گرفت البته نیازمند کمک و توجه مسئولان استان نیز هستیم.

 

منبع:ایسنا

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • رضا گفت:

    از امنیت موجود مردیم . داریم خفه میشیم از بس امنیت هست .

  • علی گفت:

    آره خیلی امنه . تصادفات رانندگی ، سرقتهای متفاوت ، قتلهای زنگازنگ ، بی اعتمادی نسبت به هر چیز و … حکایت از امنیتی دارد که جناب فرمانده بیان فرموده اند.

پربازديد