تاریخ درج خبر : 1394/02/18
کد خبر : ۴۸۴۲۰۷
+ تغییر اندازه نوشته -

بزرگواری: برخی سایت های خبری دنبال حاشیه اند

نماینده شهرستانهای کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده در مجلس شورای اسلامی گفت: بسیاری از محرومیت های منطقه ما این است که از زیرساخت های اولیه برخوردار نیستیم.

۲۰۱۲۱۲۱۸۱۴۳۶۴۲۷۶۵۱

سید علی‌محمد بزرگواری در جمع خبرنگاران آرامش و اخلاق را مهم ترین رسالت رسانه عنوان و افزود: نباید آرامش جامعه را با یک تیتر نادرست به هم بزنیم.

وی با توجه به اینکه برخی سایت های خبری تنها دنبال حاشیه و خبرهای جنجالی هستند این کار را به دور از شان یک خبرنگار دانست و خواستار آگاهی دادن معلومات به جامعه توام با آرامش شد.

نماینده شهرستانهای کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده در مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: در کنار پیگیرهای حوزه انتخابیه خود سعی خواهم کرد زمینه اشتغال زایی را فراهم کنم.

بزرگواری ادامه داد: بسیاری از محرومیت‌های منطقه ما این است که از زیرساخت‌های اولیه برخوردار نیستیم. وی با اشاره به جمعیت ۷۰هزار نفری دوبخش قلعه رئیسی و دیشموک نبود گاز در این دو بخش را یادآور شد و گفت: با پیگیری های صورت گرفته تا پایان اردیبهشت ماه ۹۴ کلنگ زنی گازرسانی به این دو منطقه به زمین زده خواهد شد.

وی در ادامه با توجه به استانی شدن انتخابات گفت: در صورت اجرای این طرح قومیت گرایی در انتخابات کمرنگ تر خواهد شد. نماینده شهرستانهای کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: من جزو موافقین این طرح هستم چرا که در انتخابات به صورت کلان نگری به استان نگاه می شود. ب

زرگواری اضافه کرد: این طرح در کمیسیون شورای مجلس در حال بررسی و در صورت گرفتن رای نهایی و تایید شورای نگهبان در این دوره از انتخابات در مجلس اجرا خواهد شد.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • احمدی گفت:

  عیب کسان منگر و احسان خویش،،دیده فرو بر به گریبان خویش.

 • شاهد گفت:

  واقعایک عکس بزرگ ازشوماخرقهرمان اتومبیل رانی تویکی ازاتاق خونش نصب کرده هرکسی رفته باشه خونش حتما این عکس دیده ،میدونم باورتون نمیشه،بایدخودتون ببینید که باورکنید.

 • منوچهر گفت:

  بزرگواری کم نگاه مسابقات اتومبیل رانی کن دردولت قبلی که رفتی برزیل بیشتر بخاطرمسابقات اتومبیل رانی رفته بودی نه بستن قرارداد اقتصادی،عکسات هم توجایگاه لو رفته،

 • پسرای بد گفت:

  شانزده سال موحد هیچ کاری برای کهگیلویه نکرد هشت سال هم شماآقای بزرگواری ،نوبت اصلاحات رسیده دوره شماهادیگه تمومه

 • احمدی گفت:

  چه عجب،سید خودت هر وقت تریبون میاد دستت همه را از دم تیغ می گذرانی حالا چه شد این حرف را می زنی،فکر کنم نزدیک انتخابات که می شود کمی اعتدال را رعایت می کنی که رای جمع کنی ولی کسی که بخاطر رای اینکار را کند مردم را فریب داده و چوبش را خواهد خورد.

پربازديد