تاریخ درج خبر : 1394/02/20
کد خبر : ۴۸۶۰۷۲
+ تغییر اندازه نوشته -

مارگون و لوداب هم به شهرستان ارتقاء می‌یابد

نماینده مردم شهرستان‌های بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی گفت: با توجه به پیگیری‌های انجام شده دو بخش مارگون و لوداب از توابع شهرستان بویراحمد به شهرستان ارتقا پیدا می‌کنند.

۱-۸۱۸

غلام‌محمد زارعی اظهار داشت: امیدوارم این مهم در نیمه اول امسال محقق شود تا شاهد خوشحالی مردم این مناطق باشیم.

وی با اشاره به فرایند طی شده جهت ارتقا ساختار سیاسی دو بخش مارگون و لوداب به شهرستان، بیان کرد: در دولت قبل طی یک درخواست از رئیس جمهور خواستار شهرستان شدن این دو بخش شدم که آقای احمدی‌نژاد دستور بررسی فوری به معاون اول خود را دادند.

زارعی با اشاره به اینکه همه چیز برای مطرح شدن در هیئت دولت فراهم بود که دولت یازدهم فعالیتش آغاز شد، ابراز کرد: دولت تدبیر و امید نیز طی مصوبه‌ای هرگونه ارتقا ساختار سیاسی را کنسل کرد.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی گفت: طی یک فرایندی نمایندگان مجلس با جمع کردن امضا و ارائه به رئیس مجلس این مصوبه دولت غیر قانونی اعلام شد و البته این موضوع با هماهنگی وزیر کشور انجام شد و ایشان نیز استقبال کردند.

زارعی افزود: بعد از سفر معاون سیاسی وزیر کشور به یاسوج نیز از ایشان خواستار ارتقاء دو بخش مارگون و لوداب شدم که دستور دادند کارشناسان وزارت کشور جهت بررسی به این دو بخش سفر کردند.

وی عنوان کرد: هم اکنون ارتقا این دو بخش به شهرستان در گیر و دار اخذ استعلامات لازم هستند که بعد از این موضوع نیز در هئیت دولت مطرح می‌شود.

منبع: تسنیم

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • پورمحمدي گفت:

    نمایندگان محترم باید تلاش در کوچک کردن ساختار دولت ها و پایین آوردن هزینه های سربار جامعه را در اهداف خویش تقویت نمایند،اما متاسفانه بجهت ایجاد پست های سازمانی و تامین خواستگاه موکلین طلبکار و هزاران دلیل غیرموجه دیگر که عموما بر کسی پوشیده نیست در تلاش بر متورم کردن ساختار دولت بوده و این دردی است مضاعف بر دردهای بی درمان جامعه سیاست زده و فقیر ما….

  • مطلع گفت:

    کی ؟؟؟؟؟ حالا اومدیم ۱۰ سال دیگه شد شهرستان .بعد در میاری میفرمایی کار من بوده

  • عیدی گفت:

    بسیار کار پسنیده و خوب و مبارک و میمون و شاد و لبنخند اور است. دستون دردنکنه ما که راضی نبودیم چرا زحمت کشیدید؟

پربازديد