تاریخ درج خبر : 1394/02/21
کد خبر : ۴۸۶۷۲۴
+ تغییر اندازه نوشته -

توزیع کننده شربت های مسموم در استان دستگیر شد

فرمانده انتظامی کهگیلویه و بویراحمد گفت: فردی که با توزیع شربت های مسموم از مردم این استان سرقت می کرد در بوشهر شناسایی و دستگیر شد.

۸۱۶۰۱۸۳۶-۶۴۴۱۵۶۶

به گزارش روز شنبه پایگاه اطلاع رسانی پلیس کهگیلویه و بویراحمد، سردار غلامعباس غلامزاده افزود: پس از مسمومیت حدود ۲۰ نفر در شهرهای دهدشت، گچساران، چرام و یاسوج بر اثر مسمومیت های مشابه و سرقت اموال برخی از آنان تلاش پلیس استان برای شناسایی و دستگیری متهم آغاز شد.

وی بیان کرد: در اولین مسمومیت هشت نفر در شهر دهدشت روانه بیمارستان شد و پس از آن نیز دومین مسمومیت از گچساران گزارش شد.

غلامزاده اظهار کرد: در این راستا تیمی از ماموران پلیس امنیت عمومی کهگیلویه و بویراحمد با بهره گیری از اظهارات مسموم شدگان و در تحقیقات خود پلاک خودروی فرد مظنون را شناسایی کردند.

وی عنوان کرد: پس از استعلام پلاک خودرو مشخص شد که مالک آن سارقی سابقه دار است که در کهگیلویه و بویراحمد و شهرستان های همجوار پرونده های متعددی در این زمینه دارد.

غلامزاده ابراز داشت: با مشخص شدن هویت فرد مظنون بر اساس تحقیقات پلیسی محل تردد این متهم در یکی از شهرستان های استان بوشهر شناسایی شد و اکیپی از ماموران پلیس امنیت عمومی کهگیلویه و بویراحمد با دریافت نیابت قضایی برای دستگیری وی اعزام شدند.

وی افزود: ماموران توانستند متهم را در حالی که قصد سوار کردن خانمی را داشت دستگیر و از خودروی او مقداری پودر کلونازپام، یک پاکت یک لیتری آب میوه، چند عدد لیوان یکبار مصرف و ۱۵ گرم تریاک کشف و ضبط کنند.

غلامزاده گفت: فرد بازداشت شده در بازجویی ها علاوه بر اعتراف به مسموم کردن تعدادی از شهروندان در دهدشت، گچساران، چرام و یاسوج به سوار کردن زنان و سالمندان و تعارف شربت های مسموم و سپس سرقت از آنها نیز اقرار کرد.

وی بر لزوم پرهیز مردم کهگیلویه و بویراحمد از مصرف نوشیدنی از افراد ناشناس و استفاده از خودروهای عمومی به جای خودروهای شخصی تاکید کرد.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد