تاریخ درج خبر : 1394/02/22
کد خبر : ۴۸۷۸۰۱
+ تغییر اندازه نوشته -

نشست هم اندیشی اصلاح طلبان استان روز جمعه برگزار می‌شود

عضو شورای هماهنگی جبهه اصلاحات استان از برگزاری نشست اطلاح طلبان استان در روز جمعه خبر داد.
سیدرضا عسکری با تبریک پیشاپیش روز مبعث حضرت رسول اکرم(ص) گفت: این نشست با حضور اعضای احزاب اصلاح طلب و فعالان سیاسی این جریان در روز جمعه ۲۵ اردیبهشت ساعت ۴ بعدازظهر برگزار می شود.

eslah
عسکری هدف از برگزاری این نشست هم‌اندیشی را ایجاد انسجام و سازماندهی فعالان اصلاح طلب در استان، بازخوانی مطالبات این جریان سیاسی از دولت تدبیر و امید با رویکرد حمایت از دولت، ارزیابی عملکرد مدیریت استان در دولت اعتدال و چشم انداز انتخابات مجلس در اسفند ۹۴ عنوان کرد.
این فعال سیاسی بیان داشت: این نشست ویژه فعالان اصلاح طلبان بوده و افرادی که در این نشست حضور می یابند با دعوت احزاب اصلاح طلب و شورای هماهنگی جبهه اصلاحات استان در این همایش شرکت می کنند.
عسکری در پایان گفت: مکان برگزاری این همایش طی روزهای آتی اعلام می شود.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • سید رجمان وفانژاد گفت:

    صفا دوست گرامی.
    مثل اینکه شما قواعد بازی را بهتر می دانید و در بازی های سیاسی مثل شطرنج نباید عمل کرد و می بایست شاهان زیادی داشت که بتوانند هزینه بدهند و نه اینکه از سربازان هزینه بگیرند. حرفتان در خصوص س.ر.ع اصلا درست نمی باشد

  • صفادوست گفت:

    اصلاح طلبان بر اساس قواعد قدیمی بازی می کنند و این در حالی است که پا به دوره ای جدید گذاشته ایم. دوره ای که نه به شفافیت دوره ی اصلاحات است و نه یکدست سازی های دوره ی دولت های نهم و دهم. عصر جدید، عصر لابی های ممتد است و این لابی ها آنقدر «تو در تو» ست که مثل کلاف سردرگمی دیگر نخ رشته در دست هیچ کس نیست. مانند معرف بودن آقای س ر ع برای ع ز و…………..

پربازديد