تاریخ درج خبر : 1392/05/10
کد خبر : ۴۸۷۸۴
+ تغییر اندازه نوشته -

پیام نماینده بویراحمد و دنا به مناسبت روز قدس

سایت استان: نماینده مردم شهرستانهای بویر احمد و دنا در مجلس شورای اسلامی در پیامی روز قدس را فریاد عدالت خواهی و آرمان خواهی مسلمانان برای آزادی قدس از دست غارتگران و چپاولگران دوران دانست.

به گزارش سایت استان، متن پیام غلام محمد زارعی در پی می آید:

بسم الله الرحمن الرحیم

روز قدس یادآور فریاد بلند بزرگمرد تاریخ ایران حضرت امام خمینی (ره) در برابر آمریکا و مولود نامشروع آمریکا و انگلیس یعنی رژیم جعلی صهیونیستی است. نامگذاری روز قدس، در واقع فریاد عدالت خواهی و آرمان خواهی مسلمانان جهان برای آزادی قدس شریف از دست غارتگران وچپاولگران دوران است .

روز قدس در سال ۹۲ با توجه به حرکت‌هایی که در جهان رخ داده، فرصت مغتنمی برای آزادی‌خواهان سرتاسر جهان است تا با تشکیل جبهه‌ای متحد و مستحکم در برابر دشمنان اسلام، مهیای حکومت جهانی اسلام گردند .

ایستادگی و مقاومت حزب الله لبنان و حماس و جهاد اسلامی در برابر رژیم صهیونیستی و حمایت علنی ملت ایران از جریان مقاومت، زمینه بیداری اسلامی و خروش مسلمانان و آزادیخواهان را علیه آمریکا و اسرائیل فراهم ساخته و پایه‌های این رژیم جعلی را به لرزه درآورده و منافع آمریکا را در منطقه به خطر انداخته است.

اینجانب از عموم امت روزه دار، خداجو و مومن کهگیلویه وبویراحمد دعوت می‌نمایم که همصدا و همپای دیگر هموطنان با لبیک به فرمان تاریخی حضرت امام خمینی (ره) و به تبعیت از منویات و فرامین رهبر فرزانه انقلاب حضرت آیت الله خامنه‌ای ندای حمایت و اعلام همبستگی خود را با ملت مظلوم فلسطین ،حزب الله لبنان و کشورهای خط مقدم مبارزه با رژیم صهیونیستی سر داده و مراتب انزجار و خشم خود را از اشغال بیت المقدس و قدس شریف توسط صهیونیسم و امپریالیسم غاصب به گوش جهانیان برسانند.

(فان حزب ا… هم الغالبون)

غلام محمد زارعی

رئیس مجمع نمایندگان استان درمجلس شورای اسلامی

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد