تاریخ درج خبر : 1391/08/16
کد خبر : ۴۸۸۰
+ تغییر اندازه نوشته -

تئاتر دردها و معضلات اجتماعی را در قالب نمایش بیان می کند

سایت استان کارگردان،نویسنده و بازیگر تئاتر کشور با بیان اینکه تئاتر هنری است که هنرمند بوسیله آن با جسارت پیام خود را به مخاطب انتقال می دهد، گفت: تئاتر دردها و معضلات اجتماعی را در قالب نمایش بیان می کند.
‘داریوش مؤدبیان ‘ افزود: هنرمند عرصه نمایش و تئاتر می بایست رویدادهای اجتماعی را بازبانی گویا در قالب نمایش به مخاطب عرضه کند و در این راه از هیچ چیز نهراسد.

وی با بیان اینکه از طریق تئاتر می توان دردها، مسائل، مشکلات و معضلات اجتماعی را ریشه یابی کرد، اظهار داشت: امروزه هنرمندان این عرصه رسالتی بزرگ برعهده دارند.

مؤدبیان عنوان کرد: هنر تئاتر باید در جامعه ارتقا پیدا کند و در جشنواره های تئاتر منطقه ای و بین المللی نمایش ها از نظر کارشناسی مورد بررسی قرار گیرند تا کمبودها در این زمینه برطرف شود.

وی با اشاره به اینکه در حال حاضر شور، هیجان و انگیزه جوانان به تئاتر و هنرهای نمایشی بیشتر شده است، افزود:جوانان در کنار این شور و علاقه می بایست به طور تخصصی و علمی نسبت به فراگیری تئاتر اقدام کنند.

مؤدبیان با اشاره به حضور هنرمندان در جشنواره های تئاتر ،گفت: این حضور باید موجب بالا رفتن سطح دانش هنرمندان این عرصه و کیفیت بخشی به کار آنها شود.

منبع:ایرنا

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد