تاریخ درج خبر : 1392/05/11
کد خبر : ۴۸۸۰۲
+ تغییر اندازه نوشته -

به دام افتادن سارق سریالی 4 راه پرهون گچساران

سایت استان: فرمانده انتظامی شهرستان گچساران از شناسایی و دستگیری یک سارق درون خودرو در منطقه چهار راه پرهون شهر دوگنبدان و کشف بیش از 10 فقره سرقت در این شهرستان خبر داد.

سرهنگ قدرت الله بیعت اصل، افزود: پس از وقوع چند مورد سرقت داخل خودرو، شناسایی و دستگیری سارقان در دستور کار ماموران انتظامی شهرستان گچساران قرار گرفت.

وی اظهار کرد: ماموران کلانتری 12 شهر گچساران با انجام کار اطلاعاتی و پلیسی یک سارق را در حین سرقت از خودروی در محله 4 راه ژرهون دستگیر و مقر انتظامی منتقل کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان گچساران بیان کرد: در تحقیقات انجام شده از این متهم به نام سجاد بیش از ده فقره سرقت داخل خودرو در سطح شهرستان گچساران و حومه کشف شد.

سرهنگ بیعت اصل ابراز کرد: تلاش ماموران برای دستگیری همدست سارق و یک نفر مالخر ادامه دارد.

وی بی احتیاطی و غفلت مالباختگان را زمینه ساز این سرقت ها دانست و خاطرنشان کرد: برای آنکه فرصت و سهولت از سارقان سلب شود می توان با بکاربستن راهکارها و توجه به هشدارهای پلیسی تا حد زیادی فرصت ارتکاب جرم را ار بین برد.

فرمانده انتظامی شهرستان گچساران در راستای پیشگیری از سرقت داخل خورو به شهروندان توصیه کرد؛ تا به هنگام ترک خودرو اقدامات احتیاطی و بازدارنده ای از جمله گذاشتن اشیاء قیمتی، اسناد و مدراک مهم در داخل خودرو، بالا بردن شیشه اتومبیل و بستن درب ها توقف در پارکینگ های عمومی، تجهیز خورو به امکانات ایکنی و خوداری از پارک کردن اتومبیل در نقاط خلوت و تاریک را انجام دهند.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد