تاریخ درج خبر : 1394/02/23
کد خبر : ۴۸۸۹۳۶
+ تغییر اندازه نوشته -

از سنگ و چاقو تا شلیک اسلحه/ نزاع هولناک در خیابان‌های یاسوج!

عصر امروز، دوشنبه، خیابان‌های یاسوج، مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد، یک بار دیگر محل نزاع وحشتناک و تأسف‌بار تعدادی از مردم این شهر بود.

عکس تزئینی است

عکس تزئینی است

در این نزاع، چندین نفر در امتداد بلوار سی‌متری معاد در شهر یاسوج، با سنگ، چوب و چاقو با هم به‌شدت درگیر شده بودند که این موضوع باعث رعب و وحشت برای عابران این خیابان، اهالی بازار و ساکنان این مناطق شد.

دقایقی بعد یک خودروی پژو در حالی به سرعت به محل نزاع وارد شد که یک نفر در این خودرو اسلحه‌ای را از آن بیرون آورده بود و آماده‌ی شلیک بود. سرانجام، صدای شلیک گلوله نگرانی شاهدان این درگیری تأسف‌بار را دوچندان کرد.

لحظاتی بعد، در یکی از خیابان‌های نزدیک محل درگیری (تختی)، تعقیب و گریز پلیس و یک خودروی پژو جلب توجه کرد که بنا بر مشاهدات خبرنگار سلام دنا، سرنشین این خودرو، فرد درگیر در نزاع خیابان معاد و شلیک‌کننده‌ی گلوله بوده است.

در این نزاع که به‌سرعت در حال گسترش و کشاندن به مناطق دیگری از سطح شهر بود، به تعدادی از مغازه‌ها و اماکن عمومی در خیابان‌های شاهد، خسارت‌های جدی وارد شد، اما هنوز از وضعیت تلفات احتمالی دیگر از جمله مجروحان این درگیری، اطلاع دقیق و تأیید شده‌ای در دست نیست.

از نکات جالب این نزاع، حضور فوری پلیس برای کنترل این نزاع هولناک و تعقیب و گریز مأموران انتظامی برای دستگیری افراد متخلف بوده است.

منبع:سلام دنا

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • بسیجی گفت:

  انشاالله که نیروی انتظامی در چنین مواقعی با اقدام هرچه سریعتر و برخورد قاطع با عناصر نزاع ها و درگیری ها امنیت رو در استانمون حکم فرما کنند..و من الله توفیق..

 • و . خ گفت:

  با تشکر از سرهنگ خردمنداصل، رئیس کلانتری 12 شهر یاسوج که واقعا در این چند سال اخیر، امنیت را در شهرک جهاد و شهرک امام حسین و شهرک امام علی و شرف آباد و دولت آباد و شاهد برقرار کردند

 • بهلول گفت:

  از بس امنیت توی استان هست ، آدم خفه میشه . جناب فرمانده نیروی انتظامی کشور و استان میشه بفرمایید امنیت مورد نظر شماها کجاست ؟ دزدی ، مواد مخدر ، دعواهای خیابانی و روستایی با دسر چماق ، سنگ ، تفنگ ، آدم ربایی ، تصادفات خیابانی و بیابانی ، حمل و نقل مشروبات و مواد مخدر و قاچاق سوخت و توزیع مواد مسموم کننده و دهها مورد دیگر ، امنیت استان بسیار کوچک ما را بهم ریخته و هر که از خونش زد بیرون هم دلواپس خونه و فرزندانش است و هم خودش آنوقت مسئولین انتظامی ما میان و میگویند امنیت هست . آقایان فرمانده پینو کیو هم اینقدر خالی نمی بست .

 • پدر ژپتو گفت:

  فرمانده محترم نیروی انتظامی خسته نباشید

 • م گفت:

  شهر یاسوج مرکز کهگیلویه و بویراحمد به لحاظ جاذبه ه ای خاصی که دارد بسیار مهاجر پذیر است. لذا این شهر با ویژه گی هایش بسرعت در مسیر رشد و توسعه قرار گرفته که می طلبد همراه و همگام با آهنگ این توسعه گامهای محکم واستواری رو به جلو برداشت و به نیازهای بنیادی و اساسی این شهر در حال توسعه توجه کرد. که اگر به این نیازها بویژه در زمینه های فرهنگی و اقتصادی و اجتماعی کم توجهی شود قطعا بروز چنین حوادث تلخ و نامیمونی دور از انتظار نیست. اصولا بروز خشونت و درگیری های این چنینی حکایت از استیصال افراد می کند بدین معنا که وقتی فردی نتواند با زبان منطق و عقل خواست و نیاز خود را برآورده سازد (درست همانگونه که نماینده کهگیلویه حاج آقا بزگواری در مجلس گفتند و گفته اش نیز متاسفانه عالم گیر شد) و احساس کند که برای دادخواهی دادرسی نیست در بد ترین حالت به سمت خشونت و درگیری و چماق سوق داده می شود.و این معزل زمان و مکان نیز نمی شناسد

پربازديد