تاریخ درج خبر : 1394/02/23
کد خبر : ۴۸۹۳۸۷
+ تغییر اندازه نوشته -

تقدیر دبیر اطلاع رسانی کنگره بین المللی خون از رسانه‌های استان

دبیر اطلاع رسانی اولین کنگره بین المللی خون و کاربردهای بالینی از پوشش ویژه اخبار این کنگره توسط رسانه ها قدردانی کرد.

مالک مجیدی در حاشیه دومین روز برگزاری کنگره بین المللی خون و کاربردهای آن به خبرنگار سایت استان گفت: استقبال خوب همکاران رسانه ای از اولین روز برگزاری این همایش و بازتاب آن در رسانه های استانی و ملی موجب رضایت مسئولان برگزاری و مهمانان این کنگره شده است.

IMG_4330

مجیدی با بیان اینکه رئیس و دبیر علمی این کنگره از همه رسانه‌ها تقدیر کردند افزود: هر چند این همایش علمی اولین کنگره بین المللی است که در استان برگزار می‌شود و ممکن است کاستی های را به همراه داشته باشد اما همیشه در قدم اول مشکلات خاص وجود دارد و باید با تلاش و همکاری این مشکلات را به حداقل رساند.

وی با اشاره به صدور کارت ویژه برای رسانه ها و خبرنگاران گفت: بخش اتاق خبر و جایگاه ویژه جهت مصاحبه با مهمانان داخلی و خارجی و همچنین اینترنت پرسرعت از دیگر تمهیداتی است که جهت رفاه حال خبرنگاران فراهم شده است.

دبیر اطلاع رسانی کنگره بین المللی خون اظهار داشت: با همکاری روابط عمومی و تلاش گسترده مسئولان واحد انفورماتیک دانشگاه علوم پزشکی یاسوج امکان پخش زنده این کنگره بر روی شبکه جهانی اینترنت ایجاد شده است که در نوع خود کار بزرگی قلمداد می‌شود.

 مجیدی در پایان گفت: برگزاری موفق این کنگره بین المللی اعتماد به نفس مضاعفی به دست اندرکاران و مسئولان استانی و دیگر دانشگاههای استان جهت برگزاری کنگره های مشابه داده است.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد