تاریخ درج خبر : 1394/02/25
کد خبر : ۴۹۱۷۰۵
+ تغییر اندازه نوشته -

تجلیل از مربیان جامعه القرآن کریم با حضور آیت‌الله ملک‌حسینی

مراسم تجلیل از مربیان شعب جامعه القران کریم استان در دفتر نماینده ولی فقیه در استان برگزار شد.
به گزارش سایت استان به نقل از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان، دیشب مراسم تجلیل از مربیان شعب جامعه القران کریم استان با حضور مدیر شعب جامعه القران کریم استان و علاقمندان آن برگزار شد.

۲۰۱۵۰۵۱۳_۲۲۵۲۳۱

در این مراسم ابتدا خانم جبارکیش،مسئول واحد جامعه القرآن خردسالان یاسوج ضمن تسلیت شهادت امام موسی الکاظم(ع) گفت: همدلی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی، اداره کل اوقاف و امور خیریه و جامعه القران کریم باعث پیشرفت در کارهای قرآنی در سطح استان خواهد شد.
در ادامه خانم کمالی مدیر کل واحد خردسالان مؤسسه جامعه القران کریم کشور به ارائه بیوگرافی این مؤسسه پرداخت و گفت: حدود ۷۰۰ شعبه جامعه القران کریم در کشور داریم که تاکنون به تربیت بیش از ۶۰۰۰۰ قرآن آموز پرداختند، ایشان از دیگر برنامه های جامعه القرآن کریم را اعزام حافظان قرآنی به سمینارهای خارجی، تأسیس شعب جامعه القران کریم در خارج کشور و….. دانستند.
دکتر دهبانی پور مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان در این مراسم گفت: در حوزه فرهنگ مشارکت عموم مردم ضروری است. امری که مردم در آن مشارکت داشته باشند توفیق بیشتری خواهد یافت.
وی ادامه داد: تقویت بنیان های فرهنگی جامعه امری است مهم که باید با دقت به آن پرداخته شود و نیز مردم حامل و نگهبان فرهنگ جامعه می باشند.
وی گفت:اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان رسالتی متکثر و چند وجهی دارد و چون جامعه ما جامعه ای دینی و مذهبی است باید در راستای تبیین این فرهنگ دینی تلاش شود.
دکتر دهبانی پور گفت: در ماه مبارک رمضان جشن بزرگ رمضان را خواهیم داشت که برنامه های متنوعی از جمله، شبهای تلاوت قرآن، نشست های علمی قرآنی، اکران فیلم در حوزه های قرآنی، مسابقات قرآنی و … خواهیم داشت.

آیت الله سید شرف الدین ملک حسینی نماینده ولی فقیه در استان و نماینده مردم استان در مجلس خبرگان رهبری گفت: مؤسسات قرآنی تلاشی که می کنند تا مردم جامعه ما را با قرآن آشنا کنند تلاش آنها برای ساختن انسان در امور معنوی است تا بتوانند در دنیا و آخرت رستگار شوند.
ایشان گفت: برکت وجود انقلاب اسلامی باعث توسعه فضای قرآنی در کشور شده است. هر اتفاق مبارکی که در جامعه قرآنی دختران بیفتد کار شما خواهران مربی قرآن است. شما معلم خیر و نور و ستاره های جامعه ای هستید که در آن زندگی می کنید.
در پایان مراسم با حضور آیت الله سید شرف الدین ملک حسینی نماینده ولی فقیه در استان و نماینده مردم استان در مجلس خبرگان رهبری، دکتر دهبانی پور مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان و خانم کمالی مدیر کل واحد خردسالان مؤسسه جامعه القران کریم کشور از مربیان شعب جامعه القران کریم استان تجلیل شد.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد