تاریخ درج خبر : 1394/02/27
کد خبر : ۴۹۳۷۸۴
+ تغییر اندازه نوشته -

نماینده کهگیلویه در نشست فعالان اصلاحات: اصلاح طلب اهل محافظه کاری نیست

سایت استان_گردیان جعفری فعال سیاسی اصلاح صلب کهگیلویه اولین سخنران این جلسه بود که به تشریح شاخصه‌های اصلاح‌طلبی پرداخت.

IMG_0068

وی گفت: اصلاح طلب اهل ملاحظه کاری و محافظه کاری نیست.

جعفری تاکید کرد: اصلاح طلب درد مردم دارد،درد وطن دارد و مردم از ما توقعاتی دارند.این فعال سیاسی در بخشی از سخنان خود به شدت از دولت نهم و دهم انتقاد کرد و آنها را بی اصول نامید ادعا کرد که مردان دولت نهم و دهم به هیچ اصول اخلاقی پایبند نبودند

این فعال اصلاح طلب خطاب به هم حزبی هایش گفت: اگر منصبی را از دست دادید، اگر جایگاهی را ترک کردید، کاری کنید که اخلاق سکوت نکند.

وی در ادامه افزود: در مرام سیاسی اصلاح طلبی تخلف،توهین و تحقیر معنا ندارد،اصلاح طلب دیندار است ولی دلسوز دین نیست و دلسوزی برای دین می شود طالبان،القاعده،داعش.

جعفری در پایان سخنانش گفت: ما اصلاح طلبان تمام امور را به دست گرفتیم و اولین سنگر را فتح کردیم و نباید اجازه دهیم این نردبانی که با تشکیل دولت تدبیر و امید ایجاد کرده‌ایم با بی‌تدبیری فرمانداران، بخشداران و استانداران فرو بریزد.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • متعجب گفت:

    تو را خدا ببینید کیا ادعای فکر و اندیشه دارند به این جمله دقت کنید: اصلاح طلبان دیندارند اما دلسوز دین نیستند!!!!!!!!!!

  • دانشجو گفت:

    دلسوزی برای دین می شود داعش و طالبان؟؟؟؟؟؟واقعا برای سطح سوادتون متاسفم .اصلاح طلبان ارابه اصلاحات رو گذاشتن دست چهار تا بی سواد و سطحی نگر مثل شما که این به سرش اومده . واقعا زبان عاجز ه که به این همه کوته فکری جواب بده . عزیزم برو با ماشینات بازی کن

پربازديد