تاریخ درج خبر : 1394/02/27
کد خبر : ۴۹۳۸۷۱
+ تغییر اندازه نوشته -

بین اصلاح طلبان واقعی و بدلی مرزبندی کنید

سایت استان_فرزاد باقر زاده نماینده اصلاح طلبان شهرستان چرام بعد از گردیان جعفری به ایراد سخن پرداخت.

IMG_0093

وی ضمن تبریک عید مبعث، از طرف اصلاح طلبان شهرستان چرام حمایت قاطع خود را از دولت تدبیر و امید اعلام کرد و با توجه به تحقق وعده های دولت به مردم در زمینه سیاست خارجی، رشد اقتصاد و عمل به قانون از عملکرد دولت تدبیر و امید قدردانی کرد.

باقرزاده در بخشی از سخنان خود هم به بعضی مشکلات دولت دکتر روحانی پرداخت.این فعال سیاسی انتقادات خود را در زمینه حقوق شهروندی، حقوق زنان و برخورد نامناسب با اصلاح طلبان بعد از سال ۸۸ عنوان کرد و خواستار توجه بیشتر دولت به مشکلات داخلی شد.

نماینده اصلاح طلبان شهرستان چرام در این نشست گفت:باید یک مرز بندی بین اصلاح طلبان واقعی و اصلاح طلبان بدلی باشد که در زمان سختی ها همواره خودشان را کنار می کشند و هر وقت که زمان پیروزی اصلاح طلبان است به انواع مختلف خودشان را به اصلاحات نزدیک می کنند و با فریب مسئولان و بعضی اصلاح طلبان خودشان را در بطن قرار می دهند و اصلاح طلبان واقعی را کنار می زنند و خودشان را به حق هم می دانند.

وی خاطر نشان کرد:دلیل اصلی تهمت ها و فشارهایی که در چند سال اخیر به اصلاح طلبان وارد شده به خاطر اصرار بزرگان اصلاحات بر رعایت قانون اساسی بوده است.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • سیاح از همدان گفت:

    رعایت قانون از سوی اصلاح طلبان !? هر جا کم میارن به بی قانونی رو می آورند۰ نوشتم اگر چه نظرات ما منعکس نمی شود

پربازديد