تاریخ درج خبر : 1391/03/14
کد خبر : ۴۹۴
+ تغییر اندازه نوشته -

تاجگردون: رمز ماندگاری انقلاب اسلامی وحدت کلمه و اعتقاد به خدا بوده است

نماینده مردم گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی گفت: رمز ماندگاری انقلاب اسلامی ایران؛ وحدت کلمه، اعتقاد به خدا و پشتیبانی از ولایت فقیه بوده است .

‘غلامرضا تاجگردون’ روز یکشنبه در جمع عزاداران حضرت امام خمینی (ره) در مسجد صاحب الزمان(عج) دوگنبدان افزود: ارتحال جانسوز آن عزیز سفرکرده پس از گذشت بیست و سه سال هنوز بر دوش مردم ایران سنگینی می کند و جای امام و نصیحت های هدایتگر ایشان در دل و جان مردم خالی است.

وی تصریح کرد: بهترین هدیه معمار کبیر انقلاب اسلامی به مردم ایران، استقلال و آزادی بود.

نماینده مردم گچساران و باشت ادامه داد: از نشانه های مهم ماندگاری اندیشه های بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران تحولاتی است که در کشورهای اسلامی منطقه یا به وقوع پیوسته و یا در حال وقوع است و هم اکنون شکستن استخوان های پوسیده حکومت های استبدادی ظالم به گوش می رسد.

تاجگردون با اشاره به بخشی از وصیت امام راحل (ره) به مسلمانان جهان برای قیام در مقابل حکومت های ظلم و جور گفت: امروز مردم ستمدیده منطقه به پیام تاریخی و روشنگری امام (ره) پی برده و قیام کرده اند.

نماینده مردم گچساران و باشت در نهمین دوره مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: مسوولان و متولیان فرهنگی کشور ایران وظیفه دارند شخصیت و اندیشه های والا مقام امام (ره) را برای نسل جدید و نسل های آینده بازگو و مستند سازی کنند که فراموش کردن اهداف ، قیام و اندیشه های امام (ره) موجب صدمه دیدن نظام اسلامی خواهد شد.

تاجگردون در بخش دیگری از سخنانش با تجلیل از حضور پرشور مردم در انتخابات مجلس، از مردم خواست تا با صبر و حوصله به نمایندگان فرصت دهند تا با یاری خدا و همکاری مسوولان، بخشی از مشکلات روزمره را برطرف کنند.

وی قصد و نیت نمایندگان را در خدمت به مردم و تنها برای رضای خداوند متعال عنوان کرد و افزود: اگر بخواهیم در مسوولیت محوله خود کوتاهی کنیم مدیون خون تک تک شهیدان خواهیم بود.

.

.

.

منبع: ایرنا

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد