تاریخ درج خبر : 1394/02/27
کد خبر : ۴۹۴۰۸۸
+ تغییر اندازه نوشته -

سخنان نمایندگان شهرستان‌ها در همایش اصلاح طلبان استان

در نشست هم اندیشی اصلاح طلبان استان که روز جمعه در سالن ترویج جهادکشاورزی برگزار شد از هر شهرستان یک نفر به نمایندگی از بقیه اصلاح طلبان به بیان دیدگاهها و مطالبات مجموعه خود از دولت و مدیریت استان پرداختند.

IMG_2659

مهم ترین خواسته ها از روحانی عمل به قانون اساسی و وعده هایی انتخاباتی است

خواجوی به نمایندگی از اصلاح طلبان شهرستان گچساران ضمن تبریک عید مبعث و سخنانی از پرچمدار اصلاحات استان بیان کرد: مهم ترین خواسته ها از روحانی عمل به قانون اساسی و وعده هایی انتخاباتی است که به مردم داده شده است.

وی با بیان اینکه اصلاح طلبی ویژگی هایی از قبیل اندیشه و گفتار در شان این تفکر، همخوانی گفتار و کردار در چارچوب کار تشکیلانی را دارد بیان کرد: اصلاح طلبی در قانون به رسمت شناخته شده و وجهه قانونی دارد و اصلا طلب واقعی در مسیر قانون حرکت کرده و در صدد رفع معضلات پیش روی نظام می باشد.

خواجوی گفت: در اصل هشتم قانون اساسی مواردی در خصوص امر به معروف و نهی از منکر آورده شده و انتقاد مردم از دولتمردان و مدیران هم به نوعی در این قاعده میگنجد که باید به عنوان حقوق حقه مردم مورد توجه باشد و در واقع در نظر نگرفتن حق نقد و نقادی در جامعه پایمال کردن قانون اساسی است.

IMG_2641

نماینده اصلاح طلبان گچساران با بیان اینکه برخی صداها در جامعه بر خلاف نظر و اعتقاد مردم است عنوان کرد: خواسته ما از دولت روحانی عمل به تعهداتی است که در شعارهای انتخاباتی مطرح شده، تعهد و التزام به قانون اساسی و انجام شایسته آن و کمک دررفع مشکلات معیشتی و است و البته در این مسیر هم همکاری دولت و هم افرادی که در بدنه دولت نیستند ولی اثرگذاری دارند مورد نیاز می باشد.

خواجوی در پایان خواست خود و هم قطارانش را خواست مردم دانست و گفت وعده های داده شده در دولت به خصوص در قبال سیاسیون باید جامه عمل به خود بپوشاند.

مدیران شهرستان لنده متناسب با سیاستهای دولت نیستند

اصلاح طلب شهرستان لنده گفت: مدیران انتخاب شده در شهرستان لنده متناسب با سیاست‌ها و اهداف دولت تدبیر و امید نیست.

نعمت‌ الله خسروی نماینده اصلاح ‌طلبان شهرستان لنده در این همایش گفت: هشت سال عوام‌ فریبی تمام اختلاس، دروغ ‌گویی و هاله ‌های نور تمام شد، هشت سالی که در آن دولتمردان حتی از چراغ سبز چهار راه ها نیز هراس داشتند.

وی، با بیان اینکه مدیران انتخاب شده در شهرستان تازه تأسیس لنده متناسب با اهداف و سیاست های دولت تدبیر و امید نیست، گفت: ما خواهان وحدت هستیم نه تفرقه و پیرو شعار ایران برای همه ایرانیان هستیم.

خسروی، با اینکه در آستانه برگزاری انتخابات مجلس قرار داریم اظهار داشت: آیا مدیرانی که هم راستای سیاست و اهداف دولت تدبیر و امید نیستند می توانند عملکرد موفقی در برگزاری انتخابات مجلس شورای خوبی داشته باشند.

تغییر مدیران در بهمئی به ۱۲ درصد هم نمی‌رسد

نماینده اصلاح ‌طلبان شهرستان بهمئی، در این نشست، گفت: تغییر لازمه تدبیر است و اگر تغییری نباشد تدبیری هم در کار نخواهد بود.

خردمند، نقد از وزارت کشور، مدیران دولت تدبیر و امید در استان را هدف از حضور در این نشست دانست و گفت: با این که مطالبه سیاسی نداشته ام در مراجعه به استانداری با من برخورد مناسبی نداشته اند.

وی، با بیان اینکه استاندار معتقد است ۸۰ درصد از مدیران شهرستان بهمئی را تغییر داده اند در حالیکه تغییرات به ۱۲ درصد هم نمی رسد، افزود: مشاوران آقای خادمی چه کسانی هستند و دولت تدبیر و امید در استان کهگیلویه و بویراحمد به دنبال وفاق هستند یا نفاق.

 برای دیدن گزارش تصویری این همایش کلیک کنید

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد