تاریخ درج خبر : 1394/02/27
کد خبر : ۴۹۴۰۹۹
+ تغییر اندازه نوشته -

به نام اعتدال مدیران احمدی‌نژاد و برخی دوزیستی‌ها هنوز در مسند هستند

نماینده دانشجویان دانشگاه های استان در نشست اصلاح طلبان استان به شدت از استاندار و مجموعه استانداری انتقاد کرد و اظهار داشت که استاندار کهگیلویه و بویراحمد بقالی سیاسی در استان راه انداخته است و مجموعه استانداری را بساز بفروش نامید.

مقداد عزیزی نماینده دانشجویان استان جنبش های دانشجویی را جنشی آوانگارد و پیشگام نامید که همیشه در راس همه جنبش های مسالمت جویانه، عدالت خواهانه و اصلاح طلب قرار گرفته است.

IMG_2683

این فعال دانشجویی در ادامه اظهارات خود افزود: جنبش دانشجویی نه برانداز است و نه غیرخودی؛با اینان مرزبندی جداگانه ای دارد و تن به اقدامات غیر قانونی نخواهد داد.

وی اظهار داشت: دولت اعتدال با وجود عملکرد خوب در بعضی از زمینه ها چندان توجهی به جوانان نداشته است و از عملکرد استاندار دولت اعتدال در استان کهگیلویه و بویراحمد انتقاد کرد و گفت: استاندار عملا و علنا بقالی و بساز بفروشی سیاسی راه انداخته است،عزیزی جوانان استان را مظلوم خواند و گفت: جوانان استان همچنان منتظرند و بیکار.

عزیزی در ادامه گفت:محرومان بیس از پیش از حقوق اولیه خود دور شده اند و مورد بی مهری استاندار به ظاهر اعتدال طلب قرار گرفته اند و  قبیله سالاری شالوده هویتی ایشان شده است.

وی افزود: تا اصلاح‌طلبان به نقد بی‌رحمانه دست نزنند و خود را از درون نقد و اصلاح نکنند، آش همان آش و کاسه همان. عزیزی در ادامه از نحوه انتخاب مدیران به شدت انتقاد کرد و تاکید کرد که اگر شرایط تغییر نکند با اعتراضات دانشجویان و جوانان روبرو خواهد شد.

وی از حضور نیروهای احمدی نژادی که همچنان به نام اعتدال بر سر پست های خود باقی مانده اند انتقاد کرد و از دوزیستانی نام برد که پست هایی دارند ولی در عمل به سیاست های دولت روحانی عمل نمی کنند.

نماینده تشکل های دانشجویی در ادامه اظهارات خود مطالبات دانشجویان را از استانداری کهگیلویه و بویراحمد و دولت تدبیر و امید خواستار شدند.
عزیزی در ادامه خواستار منحل شدن اتاق فکر استانداری شد و گفت: اتاق فکر استانداری کهگیلویه و بویراحمد اتاق فامیل‌گرایی است و لازم است که هر چه زودتر منحل شود تا نگاه قومی و قبیله‌ای از آن برداشته شود.

وی همچنین از عدم پوست اندازی در اصلاح طلبان انتقاد کرد که این رویکرد باعث بی اعتمادی قشر جوان خواهد شد و این دید را به وجود خواهد آورد که نگاه به جوانان ابزاری است و بعد از انتخابات می گویند نخود نخود هرکه رود خانه خود.

وی در پایان خواستار از بین بردن فضای امنیتی در دانشگاه های استان شد.

برای دیدن گزارش تصویری این همایش کلیک کنید

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • ناشناس گفت:

  …………… مدیر …………. دو زیستان است.با کارت اصلاح طلبان آمد ولی همه آنها را دور زد و به همه آنها توهین کرد.خسته نباشی ……..

 • تقدیم به مدیران دو زیست گفت:

  زنده باد مردان بزرگ و تاریخ ساز سید باقر موسوی جهان آباد، سید ضیاء الدین رضا توفیقی و دیگر دوستانشان.

  خواهش می کنیم اگر دوره اصلاح طلبان است و شما دستتان می رسد مدیران دو زیستی مثل مدیر کل ک……………. استان را عوض کنید و از جبهه اصلاح طلبان بگذارید . اگر مدیر خودی بوده و دو زیستی و خائن نباشد مطمئن باشید حد اقل برای حفظ آبروی اصلاح طلبان با مردم می سازد.

 • مهدی دانشجو گفت:

  اصلاح طلبانی که ما دیدیم خیلی ناتوان و کم رمق بودند و حرفی برای گفتن نداشتند. اصلا نیروی فکری قوی بینشون نبوداگر اینها نماینده های اصلاح طلبانند که خیلی خیلی ضعیف تشریف دارند. حالا فلان مدیر قبلی احمدی نژادی برود یکی از این ضعیفا بیاد جاشو بگیره که چی بشه!؟؟

 • شرکت ... گفت:

  مدیر عامل شرکت … استان هم جز دوزیستان است.

پربازديد