تاریخ درج خبر : 1394/02/27
کد خبر : ۴۹۴۱۰۰
+ تغییر اندازه نوشته -

سید باقر موسوی‌ نقش … در استان کهگیلویه و بویراحمد را دارد

مسئول شاخه بانوان مجمع نیروهای خط امام در استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: سید باقر موسوی‌جهان‌اباد محور اتحاد اصلاح‌طلبان استان است.

محبوبه آذرگشسب مسئول شاخه بانوان مجمع نیروهای خط امام در استان کهگیلویه و بویراحمد، در نشست مشورتی اصلاح‌طلبان استان که با حضور جمع زیادی از اصلاح‌طلبان برگزار شد، اظهار کرد: حضور کم‌رنگ زنان امروز در میان مقامات کشوری و هیئت دولت و مجلس شورای اسلامی مشهود و قابل انکار نیست.

r.eslah

مسئول شاخه بانوان مجمع نیروهای خط امام در استان کهگیلویه و بویراحمد، گفت: نبود توازن جنسی از مشکلات و نگاه‌های ناسالم جنسی مردان به زنان دلیلی برای کمرنگ زنان در حوزه سیاسی و مدیریتی جامعه است.

آذرگشسب تصریح کرد: تا زنان خود را به عنوان جنس قوی و برابر با مردان باور نکنیم جامعه توسعه یافته از زنان نخواهیم داشت.

وی با بیان اینکه از مهمترین صعف‌های سیاسی خود رأی است، گفت: … نماد اتحاد خرداد ۷۶ است و در استان کهگیلویه و بویراحمد ما شرایطی که حضور احزاب کمرنگ است نیاز به اتحاد اصلا‌ح‌طلبان است، سید باقر موسوی‌جهان‌آباد نقش … در استان کهگیلویه و بویراحمد و شهرستان‌های بویراحمد و دنا را دارد.

این اصلاح‌طلب سیاسی تصریح کرد: بزرگان اصلاحات در کشور و در شهرستان‌های بویراحمد و دنا باید با اتحاد اصلاحات را حفظ کنند و به امید اینکه اصلاح‌طلبان در کشور با محوریت … و در شهرستان‌های بویراحمد و دنا و استان کهگیلویه و بویراحمد با محوریت سید باقر موسوی‌جهان‌آباد اتحاد داشته باشند.

برای دیدن گزارش تصویری این همایش کلیک کنید

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد