تاریخ درج خبر : 1392/05/11
کد خبر : ۴۹۴۸۴
+ تغییر اندازه نوشته -

رمز پایداری روز قدس الهی بودن این روز است

سایت استان: نماینده مردم شهرستانهای بویر احمد ودنا در مجلس شواری اسلامی به عنوان سخنران ویژه روز جهانی قدس در جمع مردم روزه دار سی سخت اظهارکرد: امام راحل (ره) آخرین جمعه از ماه رمضان را به عنوان روز جهانی قدس نامگذاری کردند تا بدین وسیله توجهات جهانی به سمت مردم مظلوم و رنج کشیده این سرزمین کشیده شود.

غلام محمد زارعی با بیان اینکه مساله فلسطین مساله کل اسلام است و تمام مسلمانان باید نسبت به سرنوشت این کشور حساس باشند، خاطرنشان کرد: صحبت کردن از فلسطین در واقع صحبت از اسلام است و هر مسلمانی که خواهان آزادی اسلام است باید نسبت به آزادی سرزمین فلسطین خود را مسوول بداند.

z1
نماینده مردم شهرستانهای بویر احمد ودنا در مجلس شواری اسلامی افزود :رمز ماندگاری این روز بعد از سال ها الهی بودن این روز است و سال به سال با حضور مردم با شکوه تر برگزار می شود.
وی با تاکید بر اینکه مساله فلسطین مهمترین مساله امروز دنیا به شمار می رود، یادآوری کرد: باید بدانیم مساله فلسطین، مساله اسلام است، زیرا کشوری اسلامی بدست کافران اشغال و غارت شده و مبانی دینی ما می گوید نباید اجازه داد کفار بر مسلمانان حکومت کنند.
وی افزود: مردم این شهرستان نیز چون سایر شهرهای کشورمان در این روز بزرگ اتحاد و برادری خود را نسبت به برادران دینی و مسلمان خود نشان دادند وبه روز قدس تجلی دوباره ‌بخشیدند.

این نماینده مجلس شواری اسلامی با بیان اینکه وقت آن فرا رسیده جهان اسلام برای از بین بردن رژیم جعلی صهیونیسم با یکدیگر متحد شوند،ابراز داشت: بدون شک اتحاد جهان اسلام، ابهت پوشالی این رژیم جعلی را در هم خواهد شکست.

z2

زارعی ادامه داد:حضور با شکوه در روز قدس نشان دادن سرمایه اجتماعی بالای کشور عزیزمان ایران اسلامی است.
وی این سرمایه بزرگ را مردم دانست و افزود:سرمایه اجتماعی در پرتو معنویات مقام معظم رهبری روز به روز متحد تر و همدل تر در همه صحنه ها حضور پر رنگ دارند.
نماینده مردم شهرستان بویر احمد ودنا در مجلس شواری اسلامی اظهار داشت: گفتمان امروز جهان اسلام گفتمان وحدت و انسجام در برابر رژیم صهیونیستی است ،امسال ملت با بصیرت ایران اسلامی و بسیاری از کشورهای آزادیخواه در روز قدس در جبهه یکپارچه ندای آزادی فلسطین، مظلومان دنیا و به هلاکت رسیدن صهیونیسم را سر دادند.
غلام محمد زارعی بیان کرد: تهدیدها و تحریم های دشمنان تأثیری در روحیه انقلابی ملت مسلمان ایران نداشته است.

این نماینده مردم در مجلس شواری اسلامی گفت: ملت های مسلمان جهان تا زمانی که تسلیم اراده شیاطین نشدند و خون در بدنشان جاری است از نخستین قبله گاه مسلمانان حمایت می کنند.
وی، پشتیبانی و حضور مردم ایران را در کنار ملت مظلوم فلسطین یک دلگرمی حقیقی توصیف کرد و افزود: به یاری خداوند، وحدت و انسجام مسلمانان رژیم پوشالی صهیونیسم این غده سرطانی از بین می رود.

وی در پایان بیان داشت: مسئله فلسطین محدود به یک سرزمین یا جغرافیای خاص نیست واین موضوع مسئله بشریت، انسانیت و بر گرفته از روحیه دینی انسان هاست.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد