تاریخ درج خبر : 1391/08/22
کد خبر : ۴۹۵۲
+ تغییر اندازه نوشته -

کشف 40 هزار لیتر سوخت قاچاق در استان

سایت استان: رئیس دبیرخانه کمیسیون اصلی مبارزه با قاچاق کالا و ارز کهگیلویه و بویراحمد از کشف و ضبط 40 هزار لیتر نفت سفید قاچاق در شهرستان بویراحمد خبر داد.

‘حسین بهمنی’ افزود: به دنبال شناسایی تعدادی از توزیع کنندگان متخلف فرآورده های نفتی در شهرستان بویراحمد عملیات و مکان یابی مخزن یکی از این باندها انجام شد.

وی بیان کرد: پس از دریافت برخی گزارش های مردمی و در یک عملیات اطلاعاتی یکی ازنفت کش های حامل سوخت تعقیب و انبار فرآورده های نفتی قاچاق کشف و ضبط شد.

بهمنی اظهار داشت: در این عملیات 40 هزار لیتر نفت سفید قاچاق موجود در مخازن این انبار توسط ماموران کشف و پس از هماهنگی های لازم این میزان سوخت قاچاق توسط نفتکش به انبار شرکت تهیه و پخش فرآورده های نفتی کهگیلویه و بویراحمد ارسال شد.

وی عنوان کرد: در این راستا پرونده ای تشکیل و نفتکش توقیف شده به همراه راننده آن برای سیر مراحل قانونی به اداره کل تعزیرات حکومتی کهگیلویه و بویراحمد تحویل داده شد.

بهمنی ابراز داشت: بدنبال دریافت گزارش های مردمی مبنی بر تحویل ندادن گازوئیل به مردم در یکی از جایگاه های سوخت شهرستان بویراحمد پس از اقدامات اطلاعاتی و هماهنگی های لازم از جایگاه مورد نظر بازدید و 18 کارت سوخت که از طریق آنها قاچاق گازوئیل انجام می شد کشف و ضبط شد.

منبع:ایرنا

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • احمد گفت:

    لطفاً از آقای بهمنی را بیشتر معرفی کنید کجا مشغول بکارند سوابق ایشان و غیره…

پربازديد