تاریخ درج خبر : 1391/08/22
کد خبر : ۴۹۵۸
+ تغییر اندازه نوشته -

فرودگاه یاسوج جوابگوی صادرات محصولات کشاورزی نیست

سایت استان: رئیس سازمان جهاد کشاورزی کهگیلویه و بویراحمد گفت: فرودگاه یاسوج جوابگوی صادرات محصولات کشاورزی استان نیست.

یعقوب موسوی  با اشاره به ظرفیت‌های بالای موجود در استان کهگیلویه و بویراحمد اظهار کرد: متأسفانه مشکلات زیادی در استان به چشم می‌خورد که یکی از آن‌ها پروازهای هوایی موجود است.

وی از پرواز چند روز اخیر خود با این هواپیما سخن به میان آورد و گفت: هنوز صدای مهیب این هواپیما در گوشم شنیده می‌شود و تأسف می‌خورم از این‌که در مرکز استان حتی یک هواپیمای بدون ملخ وجود ندارد.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان کهگیلویه و بویراحمد اذعان کرد: در صورتی که هواپیمای مجهز و بدون ملخ با پروازهای بیشتر به استان اختصاص داده شود بر بسیاری از مشکلات از جمله صادرات میوه استان به خارج از کشور غلبه خواهد شد.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان کهگیلویه و بویراحمد در ارتباط با توسعه بخش کشاورزی در این استان گفت: با توجه به همدلی، هم‌تباری و هم‌زبانی خود با مردم این استان چنین مسئولیت سنگینی را با افتخار پذیرفتم.

وی گفت: ظرفیت‌های زیادی در بخش کشاورزی استان مشاهده شده که مکان توسعه بخش کشاورزی در این استان از بسیاری استان‌های دیگر کشور بیشتر ارزیابی شده است.

متناسب با نیازها عزل و نصب می‌کنیم

این مسئول استانی نیاز به نیروهای متخصص را از ملزومات دانست و بیان کرد: برای انجام سیاست‌های ابلاغی از سوی وزارت جهاد کشاورزی به نیروهای کارآمد و کارکشته نیازمندیم که در صورت نیاز عزل و نصب‌هایی را انجام خواهیم داد.

موسوی در ادامه افزود: ملاک انتخاب مدیران در سازمان بر اساس شایستگی فردی و اصول دینی و اخلاقی بوده که در پیشبرد کار بسیار مؤثر خواهد بود.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی کهگیلویه و بویراحمد افزود: با توجه به شرایط امروز جامعه و بحران‌های مشاهده شده همه تلاش خواهیم کرد از این تحریم‌ها نهایت استفاده را کرده و با عزمی راسخ آن‌ها را به فرصت‌های بزرگ تبدیل کنیم.

منبع:فارس

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد