تاریخ درج خبر : 1391/08/22
کد خبر : ۴۹۶۴
+ تغییر اندازه نوشته -

اظهار نظر عجیب بزرگواری در خصوص سوال از احمدی نژاد

ظاهرا نماینده محترم مردم کهگیلویه، بهمئی و چرام تنها به مصاحبه دادن علاقه نشان می دهند و پیگیر اخبار و وقایع موجود در کشور نیستند چرا که ادعای ایشان در مورد طرح سوال از رئیس جمهور این فرضیه را به یقین نزدیک می کند.

حاج آقا بزرگواری گفت : بسیاری از مردم به سوال از رئیس جمهور فکر هم نمی کنند/مشکلات اقتصادی ناشی از پافشاری ایران بر موضوع هسته‌ای است .

عضو جبهه پایداری انقلاب اسلامی معتقد است بسیاری از مردم به مسئله سوال از رئیس جمهور فکر نمی کنند اما دوست دارند که اگر مقصری و یا بی تدبیری وجود دارد روشن شود.

حجت الاسلام سیدعلی محمد بزرگواری عضو کمیسیون کشاورزی مجلس در گفت وگو با خبرآنلاین با بیان این که سوال از رئیس جمهور و استیضاح حق نمایندگان مجلس است، گفت: سوال و استیضاح ابزار قانونی نمایندگان است اما زمان هایی شرایط ایجاب می کند که جو جامعه را آرام نگه داریم چرا که ممکن است به اختلافات و تنش ها دامن بزند.
نماینده مردم کهگیلویه و بهمئی در مجلس گفت: رهبری می خواهند جو جامعه آرام باشد ما نیز در تبعیت از مقام معظم رهبری طرح سوال از رئیس جمهور را به صلاح نمی دانیم.
وی تاکید کرد: اگر سوال نمایندگان مستدل است و می توانند برای مردم شفاف سازی کنند نمی توانیم آنها را باز بداریم اما در مقطع فعلی به مصلحت نظام نیست و این موضوع از مشکلات ما چیزی کم نمی کند.
عضو جبهه پایداری انقلاب اسلامی ادامه داد: بهتر است در جلسات خصوصی هیات رئیسه مجلس، رئیس جمهور و تعدادی از نمایندگان سوال کننده موضوع را بررسی کنند و نتیجه آن را به مردم اعلام کنند.
وی با بیان این که البته برگزاری جلسه خصوصی برای بررسی طرح سوال از رئیس جمهور در آیین نامه داخلی مجلس نیست، تصریح کرد: این موضوع آیین نامه ای نیست و مصلحت اندیشی برای نظام است.
بزرگواری با بیان این که ما همیشه گفته ایم اقتصاد، سیاست و اخلاق و تمام مسائل با هم گره خورده است، تاکید کرد: هم اکنون اقتصاد ما به دلیل بحث سیاسی ایران با آمریکا و غربی ها و موضوع انرژی هسته ای اینگونه شده است.
این نماینده مجلس ادامه داد: اگر ایران در مسئله انرژی هسته ای پافشاری نکند تحریم نمی شود و اگر روی موضوع فلسطین اصرار نکنیم غربی ها با ما دشنمی نمی کنند بنابراین سیاست باعث شده اقتصاد ما اینگونه شود.
وی با تاکید بر این که وظیفه رسانه های ما آگاهی دهی به مردم است و باید در این زمینه آنها هم فعال باشند، گفت: در رابطه با موضوع سوال از رئیس جمهور بسیاری از مردم به این مسئله فکر نمی کنند اما دوست دارند که اگر مقصری و یا بی تدبیری وجود دارد روشن شود.
بزرگواری تاکید کرد: الان مردم حوصله بحث درباره سوال از رئیس جمهور را ندارند و از مسئولان می خواهند مردم را از بحران عبور بدهند و ما می توانیم در نشست دوستانه موضوع را بررسی کرده و نتیجه را به مردم اعلام کنیم.

منبع:بویرنیوز

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد