تاریخ درج خبر : 1394/02/30
کد خبر : ۴۹۷۰۱۲
+ تغییر اندازه نوشته -

مرکز مطالعات هم‌گروهی بیماریهای غیر واگیر شهر سوق افتتاح شد

مرکز مطالعات هم‌گروهی بیماریهای غیر واگیر شهر سوق افتتاح شد.

IMG-20150518-WA0017

با حضور مسئولین وزارت بهداشت.دانشگاه علوم پزشکی استان.بخشدار، امام جمعه، رئیس شورای شهر و جمعی از مسئولین شهر سوق مرکز مطالعات همگروهی بیماریهای غیر واگیر شهر سوق افتتاح شد.

در این مرکز کارهای تحقیقاتی.پژوهشی، مطالعه و پیگیری افراد بالای ۳۰ سال وهمچنین کار کلیه آزمایشات کلینیکی و پاراکلینیکی در این مرکز انجام می گیرد.

بخشدارسوق ضمن خیرمقدم به معاون پژوهشی وزارت بهداشت ودرمان دکترپوست چی و هئیت همراه، سفیران سلامت و شادابی را همچون فرشتگان آسمانی توصیف کرد و گفت: به آن دم که تلخی دیگران را شیرین می کنند بدانند در آن لحظه زیبا زندگی می کنند.

تورج رزمجو اظهارداشت: از مدد دستان مهربان و دلهای دوست دار سلامت شماست که جامعه رشد می کند و توسعه می یابد.

وی برنامه تحول سلامت را از جمله برنامه های موفق دولت تدبیروامید دانست و تصریح کرد: این طرح توانست در دل مردم روزنه امید به زندگی را منور کند.

رزمجو با بیان اینکه این طرح بزرگ میسر نمی شود مگر با زحمات شما بزرگواران درحوزه سلامت، یادآورشد: اجرای این طرح فشارکاری را در بخش دولتی بیشتر کرده و امیدوارم این طرح به قوت خود در سالهای دیگر ادامه داشته باشد.

بخشدارسوق گفت: بر خود لازم می‌دانم تا به نمایندگی از طرف مردم نخبه پرورسوق کمال تشکر و قدردانی را از دکتر رضا چمن رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان و عبدالحسین موسویان زاده رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان داشته باشم که الحق و الانصاف نهایت همکاری را در زمینه بهداشت با مناطق و بخش ها از جمله بخش سوق دارند.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • دلگیر گفت:

    بابا مردم سوق را حشره کیک بیچاره کرد تمام کودکان را بیماری پوستی گرفت کسی نیست جوابگو باشد اقای بخشدار اقای امام جمعه اقای شهردار ،شورای بی خاصیت ،مسئول بیکفایت بهداشت درمان سوق ،چرا جرائت ندارید از نزدیک توی خیابان شاهد۳ورودی شهر پشت پاسگاه ،خیابان شهید نوری ،انتهای خیابان امام خمینی ،خیابان منتهی به جاده چنگلوا سربزنید.چراشمامسئولین فقط جایی که دوربین هست حضورپیدا می کنید

پربازديد