تاریخ درج خبر : 1394/02/30
کد خبر : ۴۹۷۰۴۰
+ تغییر اندازه نوشته -

معرفی اعضای گروه مشاوران استاندار در امور ایثارگران

طی مراسمی، اعضای گروه مشاوران استاندار کهگیلویه و بویراحمد در امور ایثارگران معرفی شدند.

 نشست شورای مشورتی امور ایثارگران کهگیلویه و بویراحمد در محل استانداری این استان برگزار شد.

darbam

در این نشست مسئول امور ایثارگران استانداری کهگیلویه و بویراحمد با بیان اقدامات انجام گرفته برای جامعه ایثارگری استان کهگیلویه و بویراحمد اظهار کرد: یکی از اقدامات خوب اشتغال ۲۲۳ نفر از جامعه ایثارگری استان بود.

سید محمود داربام در ادامه اظهارات خود افزود: گروه مشاوران امور ایثارگران استاندار کهگیلویه و بویراحمد طبق آیین‌نامه شامل ۶ نفر است.

وی گفت: اسکندر محمدی به نمایندگی از والدین شهدا، حجت هاشمی به نمایندگی از آزادگان، محمد مشهدی‌زاده به نمایندگی از جانبازان و سید هانی حسینی به نمایندگی از فرزندان شهدا، زینب نظری حسین‌آباد به نمایندگی از همسران شهدا و سید محمود داربام نیز به نمایندگی از رزمندگان در این گروه مشاوران شرکت دارند.

داربام گفت: در این گروه مشورتی یک نماینده بنیاد شهید و امور ایثارگران حضور دارد و دبیرخانه‌ای برای این کار تشکیل شده است.

وی به توضیح شرح وظایف این گروه پرداخت و گفت: این‌ها در اصل اتاق فکری برای بیان مشکلات و برنامه‌ریزی برای امور ایثارگران هستند که طرف مشورت استاندار خواهند بود.

مسئول امور ایثارگران استانداری کهگیلویه و بویراحمد گفت: گروه معتمد ایثارگران به پیشنهاد بنیاد شهید استان ۱۵ نفر را معرفی کردند که در این میان این تعداد انتخاب و از سوی استاندار برای آنها ابلاغ مشاور زده شد.

وی شناسایی مشکلات جامعه ایثارگری و انتقال آن به استاندار را یکی دیگر از وظایف این مشاوران ذکر کرد.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • غلو گفت:

    حتماازدهه هشتادی هاعزیزم نخبگان برای ماکاری انجام نمی دهندچون نمی دانند

  • جوانان بی ادعا گفت:

    به نظرم اینم شده سیاسی دیگه و ضمن احترم به اعضای انتخابی بجا بود از افراد جوان و تحصیل کرده استفاده می شد؟ هر چند شاید سازمان اطلاعی نداشته باشند از متخصصین و محصلین و نخبگان و…

پربازديد