تاریخ درج خبر : 1391/08/22
کد خبر : ۴۹۷۹
+ تغییر اندازه نوشته -

آخرین وضعیت اشتغال موحد

سایت استان : یک منبع نزدیک به “محمد موحد ” نماینده پیشین شهرستان های کهگیلویه و بهبهان در مجالس مختلف شورای اسلامی آخرین وضعیت اشتغال او را تشریح کرد .

این منبع آگاه گفت : موحد پس از دوران نمایندگی به استراحت و انجام برخی امور پرداخته و در هیچ وزارت خانه یا نهادی مشغول نشده است .

وی با بیان اینکه موحد سالها پیش از قوه قضائیه به وزارت نفت منتقل شده بود افزود : وی از مهرماه سالجاری بازنشسته شده است و احتمال اینکه در مسئولیت های اداری حضور پیدا کند تقریبا منتفی شده است .

محمد موحد 20 سال نماینده شهرستان های کهگیلویه ، بهمئی و چرام و چهار سال هم نماینده شهرستان بهبهان استان خوزستان بوده است .

وی در قابت های مجلس نهم به دلیل رد صلاحیت از سوی شورای نگهبان نتوانست حضور یابد .

منبع:عصردنا

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • علی حسینی گفت:

  واقعآ موحد به گردن مردم استان خیلی حق دارد

 • نفت گفت:

  موحد بسه دیگه برو به ….

 • حک م راا گفت:

  دوستان عزیز موحد حق خیلی هارا خورد چوب خدا بی صدا است موحد در حق دکتر مژدهی پور مدیر توانای کشوری و شهرستان کهگلویه نامردی محض کرد بزرگواری دوست خود این اقا است وتوی انتخابات از ش طرفداری کرد ولی دوران نمایندگی بزرگواری درخشان تر ازموحد است خدایی

 • رحيم.ت.آبرزگه گفت:

  آنچه سالها از سید محمد موحد در پست نمایندگی مردم کهگیلویه وبهمیی دیده شد جزخدمت دلسوزانه وکارساز وشناسایی مردمش درکشور نبوده وپیشرفت های چشمگیر این مناطق رامدیون چنین شخصیت والایی میدانم ومیدانیم.که یکی ازموجباتش پیشرفت فرهنگ وفرهنگ موجب پیشرفت علمی شده است.اگر اگر کشور ما چند موحد موحد صفت داشت درهیچ جای کشور مشکلی نبود.ازحصوصیات یک رییس جمهور باید گفت باید سید محمد موحدی بود……ای کاش داشتیم موحدی در پست رییس جمهوری

پربازديد