تاریخ درج خبر : 1392/05/12
کد خبر : ۴۹۹۶۹
+ تغییر اندازه نوشته -

تقدیر شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی از حضور مردم استان در راهپیمایی روز قدس

سایت استان: شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان با صدور اطلاعیه ای از  حضور سبز و گام‌های استوار مردم استان در راهپیمایی روز قدس تقدیر کرد.

به گزارش سایت استان، متن این اطلاعیه در پی می آید:

بسم الله الرحمن الرحیم

إِنْ أَحْسَنتُمْ أَحْسَنتُمْ لِأَنفُسِکُمْ وَإِنْ أَسَأْتُمْ فَلَهَا فَإِذَا جَاء وَعْدُ الآخِرَهِ لِیَسُوؤُواْ وُجُوهَکُمْ وَلِیَدْخُلُواْ الْمَسْجِدَ کَمَا دَخَلُوهُ أَوَّلَ مَرَّهٍ وَلِیُتَبِّرُواْ مَا عَلَوْاْ تَتْبِیرًا (آیه 7 _ سوره مبارکه اسراء)

ملت بزرگ ایران یک بار دیگر در حمایت از انقلاب اسلامی و مقام معظم رهبری به زیباترین و باشکوه ترین شکل ممکن در سراسر ایران اسلامی حضور یافتند یکبار دیگر سخن تاریخی بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران را ثابت نمودند که ما می خواهیم به همه دنیا نشان دهیم که قدرتهای فائقه را هم می توان با نیروی ایمان شکست داد. امروز ندای حق‌طلبی و حقیقت‌جویی مردمی ظلم‌ستیز، امتی آزاده به همراه سایر کشورهای مسلمان همزمان با روز جهانی قدس، روز همدردی با ملت مظلوم فلسطین و روز رهایی قدس شریف، در جهان طنین‌انداز شد. امروز ، مردم هوشیار و بیداردل استان کهگیلویه وبویراحمد همگام با ایران اسلامی، یکپارچه به پا خواست و یکدل و یکصدا با بانگ تکبیر و تهلیل و تسبیح و فریادهای خروشنده‌ی «مرگ بر آمریکا» و «مرگ بر اسرائیل» مهر سکوت را بر لبان سیاستمداران در فضای بین‌المللی شکسته تا طنین رهایی و آزادی را در گوش جهان زمزمه نمایند و با غریوی رعدآسا جهان را بر سر اسرائیل آوار کنند. مسیرهای منتهی به میعادگاه‌های نماز جمعه ایران اسلامی صحنه‌هایی از شور، عشق و احساس به تصویر کشید و جوانه‌هایی از امید از خاک تیره سربرآورد و شکفت و نسیم رحمت و صبای آزادی، قدس را در بر گرفت و طوفان خشم و انزجار ملل مسلمان و آزادگان جهان نثار لانه سست و عنکبوتی اسرائیل جنایتکار شد. شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی و ستاد قدس و انتفاضه استان کهگیلویه وبویراحمد حضور سبز و گام‌های استوارتان را در راهپیمایی ضد صهیونیستی روز جهانی قدس می ستاید و بدان افتخار می‌کند. زبان از بیان و قلم از نگارش خلق حماسه شما مردم خداجوی همیشه در صحنه استان کهگیلویه و بویراحمد و ایران اسلامی در روز جهانی قدس قاصر است که علیرغم گرمای طاقت فرسای تابستان و داشتن روزه با حضور حماسی خود ، دل مردم آواره فلسطین، حزب ا… لبنان، ملل اسلامی و مسلمانان و آزادی خواهان جهان را شاد کردید و یأس و نومیدی را در دل دشمنان اسلام همچون استکبار جهانی، آمریکای جنایتکار و رژیم غاصب صهیونیستی ، انگلیس خبیث و فرعونیان روزگار ایجاد کردید.

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی و ستاد قدس و انتفاضه استان کهگیلویه وبویراحمد

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد