تاریخ درج خبر : 1394/03/01
کد خبر : ۵۰۰۲۱۵
+ تغییر اندازه نوشته -

اعتماد والدین و نخبگان جامعه سرمایه کانون پرورش فکری است

مدیرکل آفرینش های فرهنگی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان گفت: اعتماد والدین و نخبگان جامعه به کانون پرورش فکری کودکان و نوجوان سرمایه ای برای کانون است .
به گزارش سایت استان به نقل از روابط عمومی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان کهگیلویه و بویراحمد محسن حموله در آیین افتتاح سالن آمفی تئاتر مرکز فرهنگی هنری مارگون در جمع مسوولان استانی با ابلاغ سلام ویژه مدیر عامل محترم کانون و سایر مسوولین کانون افزود: کانون نیز این اعتماد را سرمایه خود می داند و همه تلاش خود را به کار می بندد که روز به روز بر دامنه این اعتماد بیفزاید و مخاطبانشان را از چشمه سار فعالیت های فرهنگی هنری ادبی خود سیراب کند.

DSC08397

وی اظهار داشت: کتابخانه های کوچک اما صمیمی و پر انرژی کانون با قدمتی نزدیک به ۵۰ سال و با وجود مربیان مهربانش افتخار میزبانی کودکان و نوجوانانی را دارد که سرشار از استمرار و خلاقیت اند و کانون را به عنوان بهترین راه برای پرورش استعدادهای خود برگزیده اند.
حموله ابراز داشت: در این میان اعتماد خانواده ها و نیز نخبگان جامعه به کانون ناشی از همین تاثیر عمیق کتابخانه های ساده اما صمیمی در ذهن کودکان و نوجوانان دارد.
مدیرکل آفرینش های فرهنگی کانون گفت: کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان نامی آشنا برای کسانی است که از سر سوز و تعهد و همواره از دغدغه نسلی خردمند و خرد ورز ، خلاق و مشتاق، امیدوار و با نشاط فردای مهین عزیزمان برخوردارند ، نسلی که بتواند آینده ایران اسلامی را تضمین و مسئولیت های خطیر اجتماعی را به شایستگی بر عهده گیرند .
حموله تصریح کرد: کانون در عین حال افتخار دارد که چتر فعالیت های متنوعش را به صورت یکسان و استاندارد و بصورت واحد برای تمامی کودکان و نوجوانان میهن عزیزمان ایران بگستراند.
وی به آغاز کار سالن آمفی تئاتر مرکز فرهنگی هنری مارگون را ادامه اجرای سیاست های کلان در کانون دانست و افزود: می طلبد با همت و مساعی ارزشمند مسوولان استان و بخش مارگون شاهد ارتقای جایگاه بیش از پیش کانون ، بهره مندی ، توسعه و تعمیق فعالیت های فرهنگی هنری برای کودکان و نوجوانان این مرز و بوم باشیم.
حموله افزود: کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان از دیرباز توانسته است با فعالیت های جذاب و تاثیر گذار از طریق آموزش های غیرمستقیم در تبیین و انتقال مفاهیم تربیتی نقش مهمی را در ایفای مسئولیت های تاثیر گذار بر عهده گیرد. در این میان فعالیت های مربوط به هنرهای نمایشی مانند تئاتر و نمایش عروسکی، تولید و پخش فیلم های سینمایی از سوابق درخشان کانون در این زمینه به ثبت رسیده است.
این مقام مسوول ادامه داد: این سالن در آینده ای نزدیک با حمایت مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان در انتقال مفاهیم کمی و کیفی کانون نقش مهمی را ایفا خواهد کرد.
وی در پایان اظهار داشت: تردیدی نیست که مسوولان و معاونت فرهنگی تمام همت و تلاش خود را در راه به کار خواهد بست چرا که اعتقاد راسخ داریم که اجرای هر فعالیت فرهنگی هنری تخصصی کارشناسی شده برای کودکان و نوجوانان شناخت و هدایت استعدادهای آن ها و سرمایه گذاری در مسیر تعالی کشور اسلامی ایران است و به طور یقین کودکان و نوجوانان این استان و شهر مارگون نیز سهم بسزایی در این مسیر خواهند داشت.
سالن آمفی تئاتر مرکز فرهنگی هنری مارگون با ظرفیت ۱۰۰ نفر و تنها سالن آمفی تئاتر این شهرستان با حضور مسوولان استانی و کشوری به بهره برداری رسید.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد