تاریخ درج خبر : 1394/03/02
کد خبر : ۵۰۲۳۳۰
+ تغییر اندازه نوشته -

هدف ما خدمت به مردم است نه مرزبندی سیاسی

در پی انتشار هدفمند اخبار و پیام هایی از شبکه های مختلف مجازی که همچنان بر سیاست ایجاد اختلاف و تفرقه افکنی بین گروه‌های سیاسی- اجتماعی استان اصرار دارد، جهت اطلاع هم استانیهای عزیز عرض می کنیم که جناب حجت الاسلام والمسلمین حاج آقا سید صدرالله رجایی نسب قاضی هم استانی که مدت ۸ سال به عنوان دادستان در استان کهگیلویه و بویراحمد خدمت کرده اند و هم اکنون مسولیت معاونت قضایی دادگستری استان فارس را عهده دار هستند مواضع ایشان در مورد مسایل مختلف سیاسی و حضور در عرصه انتخابات در استان کاملاً فرا جناحی می باشد و ایشان وابسته به هیچ حزب و جناحی نمی باشند و به صورت مستقل انجام وظیفه می نمایند.

rajaee

بنابراین هر گونه فرافکنی از پیش تعیین شده کاملا بر خلاف اصول اسلامی، اخلاقی ، قانونی و مواضع خردمندانه مقام معظم رهبری است . بنابراین جهت اطلاع بزرگوارانی که حجت الاسلام والمسلمین رجایی نسب را به جناحهای مختلف سیاسی پیوند می زنند عرض می کنیم که با توجه به کارنامه درخشان ایشان در عرصه قضاوت عادلانه با اندیشه فراجناحی خود برای تمام نیروهای اصلاح‌طلب و اصولگرای استان حرمت قائل است و همه را مورد لطف قرار میدهند.

و با توجه به آینده نگری و شم سیاسی و فرا جناحی که ایشان دارند شرایط را ‌سنجیده و به یاری خدا و همراهی و همدلی تمامی نیروها و فارغ از موضع گیری سیاسی وارد عرصه رقابت خواهند شد . با توجه و استناد به فرمایشات مقام معظم رهبری در نامگذاری سال ۹۴ به نام دولت و ملت همدلی و همزمانی و شعار اعتدالی رییس جمهور با تدبیرمان شرایط فعلی ایجاب می کند که دولت فعلی نیازمند مجلسی که با ایشان همخوانی داشته باشد و همدل و همزبان همدیگر و ملت باشند . در پایان امید داریم که همگان با درک شرایط حساس کشور به ضرورت همبستگی و همدلی بین آحاد مردم و به شعار « دولت و ملت همدلی و همزبانی » توجه نموده و منافع ملی را قربانی منافع فردی و جناحی نکنند.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • س گفت:

  ما همگی منتظر سید شجاع حاج اقا رجایی نسب هستیم

 • امید گفت:

  ان شاالله پیروز انتخابات حاج آقارجایی نسب هستند

 • ناشناس گفت:

  باسلام .بنده لحظه ای که متوجه شدم جناب اقای رجایی نظر دارن به عرصه ی انتخابات قدم بگذارند بسیار شادمان شدیم .مااقشار دانشجو به شدت از ایشون حمایت میکنیم و باعث افتخار ماست..

 • پرونده عبدالرضا گفت:

  سلام باتمام وجودحمایت می کنیم ایل دشمن زیاری لحظه شماری می کند

 • پیروزی گفت:

  استان به نیرویی قوی و با درایت چون اقای رجایی نیاز دارد که فن بیان بالایی دارند

  • سیدامین گفت:

   ورودحاج آقارجایی نسب به عرصه انتخابات وپیروزی ایشان میتواندیک شانس ویاپیشرفت چشمگیربرای استان باشدچراکه ایشان دارای سوابق درخشان خدمت‌ دراین استان واستان فارس وشهرستانهای فیروزآبادونورآبادمیباشدوهمه نشان خستگی ناپذیری ولیاقت وی میباشدچراکه دارای علم کافی وبیانی زیبامیباشدوازهمه مهمترازسادات جلیل القدرامامزاده محمودطیارمیباشد وباتوجه بااین ابعادماتاآخر ایشان راحمایت میکنیم

   • علی م گفت:

    با تمام وجود از ایشان حمایت میکنیم، شخصیتی مردمی که
    توان اجرایی بسیار بالایی دارند

 • ناشناس گفت:

  انصافا استان به نیروی چون اقا رجایی که بسیار خوش بیان و پیگیر هستند نیاز دارد

 • جنترمن گفت:

  انصافآ جناب رجایی نسب انسانی شریف و مردمدار است ای کاش جناب حاج زارعی نمیامدند تا تمام توانم را برای جناب رجایی نسب بکار میگرفتم

 • علی گفت:

  سلام ما از نیروی مستقل ودلسوز حمایت می کنیم

پربازديد