تاریخ درج خبر : 1391/08/23
کد خبر : ۵۰۴۸
+ تغییر اندازه نوشته -

نمره منفی برای راهداری شهرستان چرام / گزارش تصویری

سایت استان: در حالی که از چند روز پیش سازمان هواشناسی هشدارهایی درخصوص آب گرفتگی و مشکلات ناشی از باران و سیلاب در استان صادر کرده بود، اما انگار مسئولین اداره راه چرام مخصوصاً مامورین راهداری این قضیه را جدی نگرفته اند.

به گزارش خبرنگار سایت استان این در حالی است که بر اثر بارش باران که از نیمه شب سه شنبه آغاز شده بود رانندگانی که در محور ارتباطی شهرستان چرام به باشت طی طریق می کردند تا ساعت هشت وسی دقیقه صبح با انواع و اقسام سنگ و شن و مواد دورریختنی کنار جاده در این محور مواجه شده بودند و به عنوان مثال درحد فاصل روستای فشیان عبور و مرور برای خودروهای سواری تقریباً ناممکن بود. در جاهای دیگر این مسیر نیز سنگهای بزرگی در جاده افتاده بود که می توانست برای رانندگان و مسافرانی که در این جاده عبور و مرور می کنند،  خطر آفرین باشد.

هر چقدر که مسئولین راهداری در شهرستان چرام و باشت در این مسئله قصور داشتند و کوتاهی کردند اما جا دارد به مسئولین راهداری و راهنمایی و رانندگی در جاده بابا میدان به یاسوج، دست مریزاد گفت که با آمادگی کامل مشغول بر طرف کردن مشکل بودند و حتی به خودروهایی که دچار سانحه شده بودند کمک می کردند.

با توجه به هشدارهای مدیریت بحران استان جا داشت که مسئولین مرتبط با آماده باش کامل با تبعات ناشی از بارش سیل آسای باران مقابله می کردند تا این رحمت الهی برای مردم استان باعث زحمت نشود.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • ش گفت:

    با سلام
    من خودم هفته ی پیش بر اثر ریزش شن و ریز در جاده ماشینم چپ کرد و خسارت زیادس دید
    خدا رحم کرد که به دره سقوط نکردم

پربازديد