تاریخ درج خبر : 1394/03/04
کد خبر : ۵۰۴۸۹۴
+ تغییر اندازه نوشته -

نگاه ویژه دولت یازدهم به رفع موانع تولید در کهگیلویه و بویراحمد

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: دولت یازدهم نگاه خاصی به موضوع تسهیل و رفع موانع تولید در نقاط مختلف کشور از جمله این استان دارد.
به گزارش سایت استان به نقل از روابط عمومی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کهگیلویه و بویراحمد، داریوش دیودیده افزود: در این راستا برای رفع مشکلات واحدهای تولیدی و آغاز به کار مجدد طرح های تولیدی راکد کشور ۱۹ اردیبهشت ۹۴ کارگروهی با عنوان کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید از سوی هیات وزیران تشکیل و فعال شد.

IMG_1172
وی بیان کرد: از اوایل خرداد ۹۴ برنامه های لازم برای برگزاری نشست های این کارگروه در کهگیلویه و بویراحمد تهیه و تدوین می شود. دیودیده اظهار کرد: قرار است در نشست های این کارگروه در کهگیلویه و بویراحمد تمام واحدهای تولیدی این استان و طرح های تولیدی در حال اجرای آن بررسی و مشکلات آنها تا حد امکان برطرف شود تا شرایط تولید در استان به حد مطلوبتر و مناسب تری برسد.
وی عنوان کرد: ریاست این کارگروه در هر یک از استان های کشور بر عهده استاندار بوده و نشست های آن نیز با حضور مدیران دستگاه های اقتصادی و اعضای تشکل های بخش خصوصی تشکیل می شود.
دیودیده ابراز داشت: هدف از تشکیل و فعال شدن این کارگروه در استان های مختلف کشور از جمله کهگیلویه و بویراحمد بررسی دلایل رکود و یا تعطیلی واحدهای تولیدی، ارایه راهکارهای لازم در زمینه رفع مشکلات اجتماعی و کارگری واحدهای تولیدی، مباحث مالیاتی، توسعه صادرات و شتاب بخشی در راه اندازی مجدد واحدهای تولیدی راکد است.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد