تاریخ درج خبر : 1392/05/13
کد خبر : ۵۰۷۰۷
+ تغییر اندازه نوشته -

رتبه اول گروه زبان خارجه و گروه ریاضی منطقه 3 کشور توسط دانش‌آموزان هم استانی

سایت استان: دانش آموزان دختر هم استانی در کنکور امسال شگفتی آفریدند و با کسب رتبه اول در گروههای زبان و ریاضی برای استان افتخار آفریدند.

خانم مهناز حسینی در گروه زبان و خانم پروین ملک زاده در رشته ریاضی، توانستند در این ماراتن علمی رتبه های برتر را بدست بیاورند.

مسئول روابط عمومی آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد گفت: دانش‌آموز دختر کهگیلویه و بویراحمدی رتبه یک گروه زبان خارجه و چهار گروه علوم تجربی منطقه 3 کشور را کسب کرد.

سید حمدالله خواهش‌نیک اظهار کرد: دانش‌آموز دختر کهگیلویه و بویراحمدی رتبه یک گروه زبان خارجه و رتبه چهارم گروه علوم تجربی منطقه 3 کشور را کسب کرد.

300

مسئول روابط عمومی آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد گفت: مهناز حسینی دانش‌آموز دبیرستان فرزانگان یاسوج در کنکور سراسری امسال توانست در گروه زبان خارجه رتبه اول و در گروه علوم تجربی رتبه چهارم منطقه 3 کشور را کسب کند.

102

خواهش‌نیک عنوان کرد: زیست‌شناسی 95، شیمی 88، زبان عربی 100 درصد و ادبیات فارسی 80 درصد از درصدهای بالای پاسخگویی این دانش‌آموز در کنکور است.

وی از عوامل موفقیت‌های این دانش‌آموز گفت و افزود: توکل به خداوند متعال، اراده و پشتکار، همکاری خانواده و توجه ویژه به راهنمایی معلمان و متمرکز کردن مطالعه بر کتاب‌های درسی در برنامه‌ریزی منظم و مطالعه را عوامل موفقیت‌ در این آزمون بزرگ دانست.

خواهش‌نیک با طرح این سئوال از این دانش‌آموز که چه توصیه‌ای برای دیگر دانش‌آموزان دارید، حسینی گفت: آنانکه در کنکور سال آینده شرکت می‌کنند باید به این نکته توجه کنند که با اراده و پشتکار و تلاش می‌توان در هر آزمونی موفق شد.

وی خاطرنشان کرد: این دانش‌آموز برتر کنکور که ساکن شهر یاسوج است قصد دارد رشته پزشکی را انتخاب کند.

 

پروین ملک زاده رتبه اول کنکور منطقه سه کشور در رشته ریاضی 

دانش آموز دختر هم استانی رتبه اول کنکورسراسری رشته ریاضی در منطقه سه کشور را کسب کرد.

پروین ملک زاده ساکن روستای “تل خسروی” یاسوج رتبه یک رشته ریاضی در کنکور سراسری منطقه سه کشور را از آن خود کرد.

20202

وی درکنکور امسال، 81درصد به سوالات ریاضی، 94درصد به سوالات معارف، 89 به سوالات عربی و 84 درصد به سوالات ادبیات فارسی پاسخ درست داده است.

وی قصد دارد در رشته برق دانشگاه صنعتی شریف ادامه تحصیل دهد.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد